ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE:)

Zaczęty przez teresa, 23 Grudzień 2010, 12:36:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

teresa

Przesyłam płynące prosto z serca najpiękniejsze życzenia świąteczne dla każdego z Was :D

http://kartka.org/od-teresy-dla-was-przyjaciele-i-znajomi-z-forum-a-takze-dla-waszych-najblizszch-FvO

Serdeczności
Teresa

Gabriel

Jesteśmy inni niż rok temu. Mamy nowe problemy, nowe trudności. Mamy za sobą szereg sukcesów, ale i klęsk. A przed sobą – nową wielką niewiadomą, która się nazywa przyszłość. I w tej wielkiej niewiadomej Jezus przynosi nam prawdę  – Boga samego. Miłość – Boga samego. I my czekamy na Niego. Tak jak się czeka nocą na przyjście słońca. Tak jak się czeka zimą na przyjście  wiosny. Tak jak się czeka w smutku na przyjście radości. Bo to jest radość – że Bóg przyjdzie do nas, ażeby nam przynieść Zdrowie, Siłę, Mądrość, Miłość.
Dziś jest ten rodzaj ciszy, że każdy wiele słyszy. Choć daleko jesteśmy od siebie chcę się z Wami połamać opłatkiem.
Życzę takiej wiary jaką miała Maryja, która nie rozumiejąc zaufała Słowu i pozwoliła aby Bóg się Nią posłużył i dał ludziom szczęście i Ty też dawaj Je innym. Zdrowia, Miłości, Pokoju i Przebaczenia, Wiary, że wszystko co nas spotyka ma swój sens. Gabriel
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

MLK1964

Najserdeczniejsze życzenia pogodnych i rodzinnych ŚWIĄT składa ,
Marek

P.S.dziękuję wszystkim za zainteresowanie moimi losami. Mam nadzieje powrócić na strony FORUM w sposób bardziej regularny od początku Nowego Roku.

MLK1964

HALINECZEK

w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2011 i błogosławieństwa Bożego życzą Halina z mężem

wlodek2

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia życzy Włodek

RILU

#5
                                      

Błogosławieństwa Bożego ,dużo serdeczności od swoich bliskich i przyjaciół
życzę chorym i opiekunom oraz tym ,którzy pożegnali się z bliskimi sercu .......

RILU

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.