Do bardziej zorientowanych w chorobie

Zaczęty przez justyk, 09 Marzec 2012, 11:07:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justyk

Kochani mam pytanie co do jakichkolwiek istniejących metod zapobiegajacych postępowi SLA nieważne czy to jest przeszczep komórek macierzystych w Japonii czy cos innego. Jezeli ktos jest zorientowany co mozna zrobic jeszcze zeby pomoc choremu na SLA? Proszę o odp lub jakies linki! Z góry dziekuje.

Pawel

Nie ma dzisiaj nigdzie leku czy terapii leczacej SLA. Zadne egzotyczne kraje czy metody naturalnej medycyny nie pomoga choremu na SLA.

Rowniez slynne komorki macierzyste nie lecza SLA. Na razie. Rozne kliniki za ciezkie pieniadze oferuja standardowy przeszczep komorek macierzystych wykonywany np. w Chinach, czyli szpikowe komorki macierzyste pobieraja, namnazaja i robia serie wstrzykniec do plynu mozgowo-rdzeniowego. Jest to sciema i latwy zysk na zdesperowanych ludziach cierpiacych na SLA, Parkinsona, HD itp. oczarowanych magia naukowa slow "komorki macierzyste". Robia to od lat, a nie maja potwierdzonych badaniami pozytywnych rezultatow.

Gdyby to bylo cos nowego, to warto sie nad tym pochylic. Tylko nie powinien byc to zabieg platny. Dlaczego? 'Normalnie' odkrywca patentuje i bada nowa metode, a dopiero pozniej nia leczy za ciezkie pieniadze. Dzieki publikacjom naukowym potwierdzajacym skutecznosc tej metody zarobilby krocie na calym swiecie. Zatem czemu wykonuje ten zabieg komercyjnie, a nie w ramach badan klinicznych? Czemu najpierw nie zrobi badan?

W komorkach macierzystych jest nadzieja dla chorych na SLA, ale musi byc to cos nowego np. http://www.neuralstem.com/cell-therapy-for-als
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

RILU

Niestety ,taka jest prawda .  :-[
Musimy czekać ......
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

justyk

Rilu ale Twoja żona została poddana takiemu zabiegowi? Nie żałujecie tego kroku? Przecież była jakas poprawa? Niektórzy na tym forum tez poddali sie takiemu zabiegowi? Czy w tym naprawde nie ma zadnej nadziei???

Alienista606

z wlasnego dosiwadczenia powiem tak moze to nie leczenie ale ja jestem osobiscie juz po 8 zabiegu akupunktury i musze powiedziec ze generalnie czuje sie lepiej po i zamiezam kozystac z tego jak najdluzej moj cykl to jeden zabieg tygodniowo.
bedac u znajomego chinczyka oferowal mi jeszcze chynska medycyne ziolowa ale temu osobiscie nie ufam
z punktu tutejszych pacjentow (uk) polecaja jeszcze  doowa versje N001 czyli chloryn sodu

http://forum.mndassociation.org/showthread.php?1041-Oral-sodium-chlorite

Max

RILU

Progresja choroby nadal istnieje .Tylko dzięki PEG-owi i tracheostomi moja Jadwiga żyje.
Transplantacja kom.macierz.. była przeprowadzona przed operacjami .
Po tracheostomi podpięto ją pod respirator i osobno pod ciekły tlen .
Tracheostomia zwaliła ją z nóg i od tej pory - łóżko
Przez rok podawano 2 L tlenu i saturacja była OK. Przez dalsze miesiące była już
bez wspomagania tlenem.Jednak lekarz ostatnio polecił najmnieszą dawkę 1/4 L aby utrzymać saturację po odsysaniu z rurki .Ponadto przeszła wszystkie możliwe zapalenia
:. pęcherza,płuc,stomy tracheo,rany PEG-a,jamy ustnej ,grzyba na skórze,grzyba kobiecego
odparzenia skóry na udzie .Teraz wszystko piorę w 90 stopniach.
Jej organizm jest bardzo podatny na wszelkie bakterie.
Czy transplantacja spowolniła chorobę ? Może ...
Ostatnio mięśnie ust zostały zaatakowane i jej uśmiech powoduje wylanie się śliny do chusteczki lub jak opowiedzieć chcę coś wesołego to najpierw odsysam -to robię rutynowo
Stan jest stabilny.
Mam dużą nadzieję odnośnie studiów sla NOGO-A,pisaliśmy z inżynierem o operacji wątroby ale nie ma jeszcze żadnych statystycznych wyników z badań.
Trzeba czekać .Transplantacja może spowolniła chorobę ? Tylko to nie jest do
udowodnienia bo na jakiej podstawie?
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

justyk

Och Rilu dzielny z Ciebie mąż!!! Mój tata już w czerwcu miał podejrzenie SLA ale jakos mielismy nadzieje że to nie to, jednak przez ten cały czas stopniowo zanikały mu mięśnie dłoni wiec po badaniach kontrolnych lekarze powiedzieli dosłownie:"to niestety raczej TA choroba", wszyscy chcą pomóc, rodzina chce zbierać pieniądze tylko na co w takim razie?! nie wiem co można zrobić, mozliwości finansowe  są ale jak je wykorzystać?!

justyk

Max o co chodzi z tym chlorynem sodu? Nie znam za dobrze angielskiego?

RILU

#8
Cytat: justyk w 09 Marzec 2012, 22:55:55
Max o co chodzi z tym chlorynem sodu? Nie znam za dobrze angielskiego?
Erick Winner - książka
http://www.ericiswinning.com/regimen.html

W nowych metodach znajdziesz zarys studiów NPOO1i NP002
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

justyk

A czy ktos tutaj sotosuje już chloryn sodu, jeżeli ten autor naprawde niby sie wyleczył no to dlaczego my mamy nie sprobować?!

Alienista606

dla tego w uk jest grono pacjentow starajacych sie na wlasna reke leczyc
jest kilku moich znajomych na trialu DEX i stwierdzili ze ic ne daje i szukajac znalezli osobe o niku SilverFox
a jak idzie z chlorynem....
to  wiadomosc od Foxa

There are 2 different mixtures.

The original involved drinking 1 liter of the solution a day. You don't drink it all at once, but take a little 4 different times during the day.

To make this solution you start with 1 US gallon (about 3.8 liters) of distilled water. This is close enough to 4 liters that we just round it off and treat it like it was 4 liters.

Into that you put your sodium chlorite, about 1/8 teaspoon of non iodized salt, and then you let it sit for 24 hours before using. This solution is UV sensitive, so keep it away from sunlight. It does not have to be kept cool, so room temperature is fine.

To use you take 1 liter a day having a cup in the morning, a cup around noon, a cup in the afternoon, and a cup at evening.

The amount of sodium chlorite used depends upon the concentration of the sodium chlorite you have, and your body weight. A good starting target is to shoot for 0.75 mg chlorite per kilogram of body weight.

For example, if your body weight was 70 kg and you have 5% sodium chlorite, you would add 4 cc of the 5% sodium chlorite to the gallon of water.

Some people with ALS have difficulty with their mouths and swallowing. Those people find that taking less of a more concentrated solution works better for them.

The high concentration oral solution involves adding the sodium chlorite to 500 ml of water. The same 1/8 teaspoon of salt is added, and we need to add 0.3 cc of lemon juice to adjust the PH of the solution down to a point where it will pass through the stomach without upset or diarrhea.

Using the same 70 kg of body weight and 5% sodium chlorite, this mixture would use 17 cc of 5% sodium chlorite. To use you would be taking 30 cc of this per day. That means you would take 6 cc in the morning, 6 cc around noon, 6 cc in the afternoon and the final 6 cc in the evening.
********

zeby latwiej oblczyc sklad mieszanki jest strona

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApnmEImgaRfudFp1cV9PQ1JGUW9uZzhUMV84M3EtREE&hl=en_US#gid=0

a ten 5% roztwor chlorynu mozna kupic na

http://www.naturalwayhealth.co.uk/supergreens.php

to jest na samym dole stronki jako PH Water
powodzenia

Max

justyk


Alienista606

skomplikowane??? nie kupujesz ph water i 4 litrowy baniak wody destylowanej wlewasz odpowiednia ilosc PH do tego baniaka
w moim przypadku 17mlna 0.5l czyli 137ml i 1/8 niejodowanej soli i zostawiamy w cieniu na 24h  picie po 0.5l dziennie przez 2 tygodnie poczym 2 tygodnie przerwy


a to sestawienie zmian po zazywaniu Chlorynu

http://www.patientslikeme.com/treatments/show/22322-sodium-chlorite-side-effects-and-efficacy

Max

Pawel

Do Justyk

"Czy w tym naprawde nie ma zadnej nadziei???" Jest nadzieja w nieznanym, w obecnych i przyszlych badaniach. Nikla ale jest.

Do Rilu

"Transplantacja może spowolniła chorobę ? Tylko to nie jest do udowodnienia bo na jakiej podstawie? " W przypadku pojedynczego chorego faktycznie nie da sie tego stwierdzic, ale tak w ogole da sie okreslic czy metoda pomaga czy nie. Od tego sa badania kliniczne z duza grupa chorych, pozniej ich stan porownuje sie do grupy kontrolnej. Dlatego kliniki takie jak XCELL unikaja jak ognia badan naukowych...
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

RILU

#14
http://www.patientslikeme.com/treatments/show/22322-sodium-chlorite-side-effects-and-efficacy

Przeczytałem to co jest na w/w stronie.
Bez udziału naukowców ,na dziko podjęto terapię chlorynem sodu.
Oni są pionierami ,nie wiem co z tego wyniknie ?
Są też ciężkie przypadki lub całkowicie odrzucają dalszą terapię chlorynem sodu.
Przecież uczeni rozpoczęli fazę II  NP001,NP002 i NP003 i to na ponad 250 chorych
osób .W tych badaniach głównym składnikiem próbnego leku jest chloryn sodu  :o

Odnośnie XCELL to faktycznie nie mają statystyki dotyczącej tego okresu
Na podpuchę podali jedną statystykę ale starą >:D
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

justyk


Alienista606

nie jeszcze sie zstanawiam bo kilolkoro wspomnialo ze po zaprzestaniu byla baardzo szybka progresja wiec.....
obserwuj watek z zamieszczonego wyzej forum MNDA
Max

justyk

Z tego co widze to najciekawsze informacje są na anglojezycznych  stronach a u mnie z ang. nie za dobrze:/ Czekam jeszcze na info od znajomych z USA tez mieli popytac jak to u nich wyglada!Może zdobeda jakies ciekawe newsy...

Alienista606

nie nieznam pacjetuw na wlewie tylko doustnych
ale MattJ byl by najbardziej poinformowany wiec jego trzeba bylo by zapytac.

http://forum.mndassociation.org/showthread.php?696-Neuraltus-NP001

zato jest mowa o niedlugiej dostepnosci specyfiku o nazwie WF10

http://forum.mndassociation.org/showthread.php?1095-Buy-WF10

ale wydaje mi sie ze MattJ jest najbardziej zorjetowany we wszystkich trialach a co do dousnego chlorynu...zapraszam do odnosnikow jakie wczesniej przytoczylem.
niestety wiecej niejestem w stanie poradzic. sam chcial bym aby cos z teo wyszlo i mam nadzieje.....
Max

RILU

Trochę poczytałem o WF10 .Preparat ma być zastosowany
do niszczenia komórek rakowych.
Podjęto próby na zwierzętach .
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.