Wykłady o SLA na zebraniu Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

Zaczęty przez Pawel, 12 Marzec 2013, 20:03:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

W najbliższy piątek w Gdańsku lokalna sekcja PTN organizuje spotkanie, którego tematyka poświęcona będzie SLA/MND. Wszyscy zainteresowani, w tym Pacjenci oraz członkowie rodzin, opiekunowie będą na tym spotkaniu miłe widziani.

Spotkanie odbędzie się:

15.03.2013 r. w Centrum Konferencyjnym - C.H. ,,Manhattan'' Gdańsk Wrzeszcz,
ul. Grunwaldzka 82 (III p.) pok. 345, o godzinie 15.00


Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

melassa

Tak blisko mnie a raczej nie będę mogła być :( bo nie mam z kim zostawić taty...
Paweł widzę, że udało Ci się nawiązać kontakt z prof. Sławkiem?

szucia

A  trzeba miec zaproszenie?,czy to odbedzie się na zasadzie konferencja i limit uczestniczących?czy też obecność wolnych słuchaczy też może być?Jeśli tak,to postaram się zwolnić z pracy i tam dotrzeć...

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

szucia

Dziękuję za odpowiedz Pawle,postaram się być ,a potem podzielic się informacjami..Byłoby milo i rażniej,gdyby ktoś z nas też by wbił na tę konferencję....

AnnaL

Prosba do osob, ktore beda na tym wykladzie o ile bedzie mozliwosc zadania pytania:
czy sa informacje dotyczace przeszczepu w Olsztynie

Pozdrawiam serdecznie !

RILU

Cytat: AnnaL w 14 Marzec 2013, 10:53:31
Prosba do osob, ktore beda na tym wykladzie o ile bedzie mozliwosc zadania pytania:
czy sa informacje dotyczace przeszczepu w Olsztynie

Pozdrawiam serdecznie !
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=5352.0

Chętni do eksperymentu w Olsztynie
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

melassa

Podbijam, Szucia napiszesz coś? bo pisałaś,że się wybierasz, a ciekawi jesteśmy  :)

ANNAcórkaDANUTY

Bardzo żałuje że nie byłam na spotkaniu, ale jestem za słaba po operacji by się gdziekolwiek poruszać. Czekamy z niecierpliwością na relacje osób które były.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

szucia

Kochani,juz miałam wszystko podopinane,ale corka mi się rozchorowala,musiałam ją ze szkoły odbierać,przykro mi,ale ona była dla mnie ważniejsza,martwilam sie pracą,a tu cos innego wyskoczylo....Przepraszam,ale chęci miałam szczere....

szucia