Zatoki

Zaczęty przez anna01, 03 Sierpień 2011, 07:54:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna01

Kochani, cobierzecie jak dotyka Was zapalenie zatok? Mamulka moja pisze, że aż Jej świszcze. Braliście coś na zatoki?

ANNAcórkaDANUTY

Jak mnie łapią zatoki to biorę Ibuprom Zatoki i mi pomaga po 3-4 dniach.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

marek

Ja osobiście  stosuję RHINAZIN krople,mi pomaga

RHINAZIN jest lekiem w postaci kropli do nosa, zawierającym jako substancję czynną nafazolinę, zaliczaną do grupy leków zwanych sympatykomimetykami.

RHINAZIN zastosowany miejscowo do nosa szybko obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne. Zmniejsza również objawy związane ze stanem zapalnym - obrzęk błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny. Lek poprawia drożność przewodów nosowych oraz ułatwia odpływ wydzieliny z zatok przynosowych.

ale to lekarz powinien ustalić
pozdrawiam

magda83

ja tez polecam ibuprom zatoki. pozdrawiam

anna01

Dziękuję bardzo! Spróbujemy!  ;D

Konta

Mnie zazwyczaj w takiej sytuacji pomagają najzwyklejsze tabletki na zatoki, które można dostać w każdej aptece bez recepty. Dzięki temu nie muszę każdorazowo odwiedzać lekarza rodzinnego ;) Już po paru godzinach od zażycia zaczynam odczuwać ulgę >:D

Kala

Myślę, że będzie ci potrzebny skuteczny lek na zatoki: http://tevazdrowiewdobrejcenie.pl/produkty/infex-zatoki-teva/. Tylko w ten sposób wrócisz do pełni sił i zaczniesz normalnie funkcjonować. Pamiętaj o tym następnym razem kiedy dopadnie cię coś podobnego.

error

Na zatoki sa najlepsze ziołowe tabletki Sinupret + inhalacje z soli fizjologicznej :D nie ma nic lepszego, mi zawsze pomaga :)
Jeżeli chcesz ujędrnić ciało, sprawdź skuteczne zabiegi endermologii lpg

alnoc

#8
ja testowalam rozne rzeczy i w tej chwili na rynku sa plyny do plukania zatok,
dziwne uczucie i niektorym ciezko sie przelamac by tak plukac,
ale ne prawde jest to baardzo skuteczne
http://apteki-medyczne-blog.pl/wlasciwosci-zdrowotne-zastosowanie-czystka/

kaskadab

jeśli podajesz jeszcze inne leki, to lepiej skonsultować jakakolwiek terapie z lekarzem , nie dzialac na wlasna reke