Proszę o wsparcie rozmową

Zaczęty przez Aga Agnieszka, 25 Lipiec 2019, 16:45:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

kret123

Cytat: Aga Agnieszka w 27 Lipiec 2019, 10:33:36Moj tato dostał skierowanie do szpitala na cito na oddział neurologiczny...padł termin 2021.
Słucham?? Ja dostałem na pilne, pojechałem na izbę przyjęć i po 4 godzinach byłem na łóżku szpitalnym. Nie ma co dzwonić tylko jechać od razu z torbami na izbę przyjęć.

Cytat: Aga Agnieszka w 27 Lipiec 2019, 10:33:36Nie dostałam skierowania na to badanie o ktorym piszesz , nawet nie wiem co to za badanie.
P/c przeciw receptorowi acetylocholiny to poza emg podstawowe badanie na Miastenię. Szczerze Ci życzę, aby nie wyszła miastenia i skończyło się na tężyczce i nerwicy.
P/c przeciw receptorowi acetylocholiny kosztują w Alabie 180zł.
Życie to dążenie Wszechświata do maksymalizacji wzrostu entropii.

the_kure

borelioza w igm ?  to chyba raczej nie ma watpliwosci ze borelioze masz  ?  bylas leczona biotraksonem przez minimum 3 tygodnie ?  twoje miejsce jest na forum fascykulacje.cba  jst nas tam coraz wiecej z takimi dziwnymi objawami ...

Aga Agnieszka

Borelioza jest...oczywiście. .ale niestety nie wyklucza ona też innych chorób, wierzyła bym do końca w borelioze gdyby nie fakt że mój tato jest chory, co napawa mnie strachem przed dziedziczeniem choroby.

the_kure

#23
przez to forum przewinelo sie mnostwo ludzi, ktorzy sie "napawali strachem" nikt z nich nie zachorowal na SLA, wlasnie na tym polega roznica miedzy prawdziwym  sla a "napawaniem sie strachem" .  gdybys miala sla to nie mialabys czasu "napawac sie strachem" - ta choroba tak szybko postepuje.


moze twoj tata tez ma borelioze ? a moze ta jego polineuropatie tez da sie leczyc ?  moze to jakas zuplenie inna choroba genetyczna np mitochondrialna.  opcji sa miliony...   

Anna5

Aga Agnieszka wiadomo już coś ?

Tomasz

Pytanko. Jakie badania na boleriozę polecacie bym był pewien czy mam czy nie ?

kret123

Cytat: Tomasz w 02 Sierpień 2019, 10:48:45Pytanko. Jakie badania na boleriozę polecacie bym był pewien czy mam czy nie ?
To zależy czy świeża, czy z przed lat.
Tu masz procedurę

https://www.alablaboratoria.pl/1026-diagnostyka-boreliozy
Życie to dążenie Wszechświata do maksymalizacji wzrostu entropii.

Tomasz


Aga Agnieszka

Anna5 jutro emg...a objawowo troszkę gorzej...martwię się, że tak szybko się pogarsza. ..jutro zdam relację z badania

Ogaruus

Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Tomasz

Cytat: the_kure w 05 Sierpień 2019, 05:28:41tomasz zrob borelioze WB i do tego jakis panel na koinfekcje np w synevo albo najlepiej u wielkoszynskiego - jezeli jestes z poludnia PL.   

ja rozumiem ze ty masz diagnoze Sla ?  jesli nie to zapraszam na fascykulacje.cba tam moge Ci bardziej pomoc ...
Jutro idę wykonać badanie WB.

Tomasz


Ogaruus

#32
Cytat: Tomasz w 05 Sierpień 2019, 20:11:59Wysłałem na priv.
Odpisałam do Pana.

To pytanie było do Agnieszki, która dzisiaj miała mieć EMG.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Aga Agnieszka

Witaj..dziękuję, że pytasz..niestety emg mam przełożone na środę.

moni_kowalska

Cytat: Aga Agnieszka w 05 Sierpień 2019, 21:19:14Witaj..dziękuję, że pytasz..niestety emg mam przełożone na środę.

Agnieszko, nie wiem co tam u Ciebie, mam nadzieję, że ok. Chciałabym Ci tylko powiedzieć, że warto czytać książki medyczne, zwłaszcza te z holistycznym podejściem do zdrowia czyli obejmujące cały organizm oraz wszystko, co wpływa na niego, łącznie z dietą, toksynami itp. Byłabyś może spokojniejsza bo wiedziałabyś, że chorób się nie dziedziczy. Nasze DNA jest "ruchome" - ono się aktywuje i dezaktywuje pod wpływem różnych czynników, m.in. środowiskowych, pod wpływem żywienia, pod wpływem branych leków itp. Owszem, jeśli cała rodzina żywi się całe życie tak samo i prowadzą podobny tryb życia, jest prawdopodobieństwo, że zachorują np. 2 osoby z rodziny na to samo. Ale to nie jest gwarancja. Pamiętaj, że jeśli przeanalizujesz swój styl życia i zaczniesz o siebie bardziej dbać (już napisałaś, że masz problem z odwodnieniem, a po drugie, tężyczka, jeśli utajona to niedobór magnezu), to masz szansę uniknąć chorób, na które zapadają Twoi rodzice.

Jeśli masz zdiagnozowaną Boreliozę to ja bym nie szukała nigdzie więcej, tylko teraz porządnie zabrać się za siebie, poszukać dobrej jakości ziół, zmienić dietę i cieszyć się na nowo życiem :) Borelioza jest wyleczalna, więc na spokojnie.

Mój tato choruje na SLA, ale ja się w ogóle nie martwię, że ja miałabym zachorować bo niby czemu? Ja bardzo dbam o swoje zdrowie już od wielu lat, mój tata nigdy nie dbał. Ale to ciężka, codzienna praca i wiele wyrzeczeń. Nie ma jednak innej drogi, by być zdrowym, niestety dzisiaj mamy wkoło wiele niebezpieczeństw - zanieczyszczone środowisko, jedzenie, dużo stresu, zanieczyszczoną wodę. Ale da się to ogarnąć tylko trzeba się trochę zainteresować - dużo czytać i jeszcze raz dużo czytać :)

Ogaruus

Agi Agnieszki już nie ma już na tym forum.

W lutym osoby mające dziwne objawy, które nie mają za wiele wspólnego z SLA utworzyły swoje forum na którym się nawzajem diagnozują.
Link do tego forum:
https://fascykulacje.cba.pl/forumdisplay.php?fid=7
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Jaa218

Ogaruus jeśli już przekierowujesz ludzi na nasze forum to nie rób nam antyreklamy, bo my nie diagnozujemy siebie nawzajem, tylko sobie doradzamy która droga w diagnostyce pójść...

the_kure

no a na listopad mamy w planach utworzenie subforum dla ludzi uprowadzonych przez ufo.   :)