Marzenie o Agencji Opiekunek

Zaczęty przez ANNAcórkaDANUTY, 09 Lipiec 2014, 19:57:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

Zamarzyło mi się założenie Agencji Opiekunek, ale oprócz pomysłu, chęci, dyplomu, doświadczenia w opiece i serca dla chorych nie mam nic więcej :-(
Szukam osób, które w Trójmieście pomogły by mi coś takiego utworzyć, a może razem ze mną weszły by w realizację tego marzenia.

Moj nr 693458721 z nadzieją czekam na telefony od osób zainteresowanych współpracą.
Pozdrawiam. Ania
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

justa

Piękna idea. Trzymam kciuki za powodzenie . Ale chyba może być trudno , bo jak zauwazylam dopóki chory jest chociaż trochę mobilny to SA osoby do opieki chętne. Gorzej jak ma respirator , PETA , cystostomie i ledwo co juz może powiekami mrugac... Wtedy to ciężko znaleźć osobę która podejmie się opieki ... Ale byłoby piueknie gdyby taka agencja opiekunek z misją powstała. I będę bardzo kibicowac !!!!! Pozdrawiam

wiesia_m

Aniu, życzę aby Twoje marzenie się spełnilo.



Pozdrawiam

AnnaL

Aniu
skontaktuj się z p. Ania (rubryka: rehabilitacja -watek "rehabilitacja-trójmiasto)

pzdr
ania

agata90

Witam, trzymam kciuki za to aby się Pani udało zrealizować marzenie. Całkiem niedawno szukałam opiekunki dla mojej mamy i wiem, że nie jest to proste. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Aska73

Witaj  Aniu jestes jeszcze tutaj? myslisz dalej o  agencji  opiekunek?

daj znac pozdrawiam Asia