Deklaracja członkowska

Zaczęty przez Pawel, 23 Styczeń 2008, 14:03:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

Osoby chcace zostac członkiem stowarzyszenie Dignitas Dolentium proszone są o wypełnienie deklaracji członkowskich, ich własnoręczne podpisanie i przesłanie pocztą na adres stowarzyszenia:

Dignitas Dolentium
ul.Gorczańska 26
34-400 Nowy Targ

Wzory deklaracji otrzymają Państwo pisząc do nas maila na adres mnd-sla@wp.pl.

Uwaga! Są dwa rodzaje deklaracji ponieważ są dwa typy członków:
- członek zwyczajny;
- członek wspierający, który tak samo jak członek zwyczajny ma obowiązek opłacania składek członkowskich ale w przeciwieństwie do niego nie ma prawa głosu na walnym zebraniu oraz nie może być członkiem władz stowarzyszenia (szczegóły w statucie).

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Sławek

Mam pytanie.Ilu członków liczy stowarzyszenie?

teresa

Stowarzyszenie liczy ponad 30 członków i jest to naprawdę bardzo ma ilość w porównaniu do ilości chorych i opiekunów rejestrujących się na naszej stronie.

Dlatego jeszcze raz apelując do wszystkich pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź na forum z września ub. roku:

Cytat: teresa w 02 Wrzesień 2008, 19:16:08
WSPANIALI MŁODZI LUDZIE - MUSIMY IM POMAGAĆ !!!



KOCHANI CHORZY I OPIEKUNOWIE

Właśnie wróciłam z walnego zebrania członków naszego stowarzyszenia, które odbyło się w domu Pawła w Nowym Targu. Jestem szczęśliwa, że mogłam osobiście poznać ludzi, z którymi nawiązaliśmy kontakt internetowy i z którymi dzięki istnieniu tej strony założyliśmy nasze stowarzyszenie  :D :D :D
Powitaliśmy się serdecznie jak starzy dobrzy znajomi.
Dzięki temu  zjazdowi zrozumiałam jak ciężko pracuje Paweł i Jego przyjaciele nad funkcjonowaniem naszego stowarzyszenia i naszej strony internetowej.
Kojak, Michał, Sławek, Jola, Ania to wspaniali młodzi ludzie, którzy bezinteresownie pomimo swojej pracy i często kosztem swojego życia prywatnego angażują się w prace na rzecz stowarzyszenia. Ściśle z nimi współpracuje Gosia /MM/, która mimo śmierci chorego na SLA męża, stara się  pomagać w pracach stowarzyszenia. To dzięki Nim wszystko funkcjonuje!!! Spotkałam tam również Bożenkę, która ma swój udział w redagowaniu poradnika dla chorych na SLA.

Paweł to człowiek, do którego wszyscy starzy i nowi użytkownicy forum kierują swoje pytania i niekiedy poirytowani brakiem błyskawicznej odpowiedzi opisują swoje niezadowolenie i rozczarowanie.
Mam nadzieję, że Paweł nie będzie miał mi za złe tego co teraz napiszę :)
Otóż chcę Was uświadomić, że pomimo wspaniałego umysłu i imponującej wiedzy fizycznie Paweł jest mocno ograniczony przez chorobę i nie jest w stanie samodzielnie odpisywać wyczerpująco i szybko na nasze pytania i prośby. Pomagają mu w tym w/w przyjaciele w możliwie wolnym czasie i dlatego  oczekując odpowiedzi musicie uzbroić się w cierpliwość.
Chcę poinformować szczególnie nowych forumowiczów,  że na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi na stronie tytułowej oraz w poszczególnych działach.

Ja ze swojej strony, pragnąc odciążyć naszego wspaniałego Pawła, postaram się w miarę moich skromnych możliwości odpowiadać na niektóre Wasze e-maile kierowane do Niego.

Korzystając z okazji, a właściwie jednym z celów tego posta jest gorący apel do Was wszystkich: wstępujcie do Stowarzyszenia i angażujcie się w jego pracę !!!
Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy czysto praktycznej ale i finansowej, ponieważ stowarzyszenie utrzymuje się jedynie ze składek członkowskich, a ta wynosi 50 zł rocznie.
Ciężko jest znaleźć sponsorów choćby na pokrycie kosztów wydrukowania poradnika czy plakatów reklamowych stowarzyszenia, które poprzez szpitale i poradnie zdrowia docierałyby do chorych w całej Polsce. Dofinansowywanie przez stowarzyszenie leków, sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacji na dzień dzisiejszy jest poprostu niemożliwe z braku środków finansowych.
Musimy się więc zmobilizować do działania bo czworo ludzi na dłuższą metę nie udźwignie całego ciężaru obowiązków. Mam nadzieję, że udało mi się dotrzeć do Was i niebawem będą widoczne pozytywne reakcje :D

Ogaruus

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zostać członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia, proszę o kontakt w prywatnej wiadomości — prześlę formularz do wypełnienia, ponieważ tutaj nie da się go załączyć do postu.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Kasia24

Dziękuję  fundacji Dignitas Dolentium  w imieniu własnym i męża  za pomoc jaką oferują.
Zawsze pomocni od razu.

Dziękuję

Basia Sen...

Witam, poproszę o przesłanie mi deklaracji członkowskiej. Przepraszam, że nie od razu się zorientowałam, że nie tylko korzysta się z pomocy innych, ale można też coś dać. :) . Proszę o zarejestrowanie mnie jeszcze w 2018 r bo cały rok czułam się członkiem.
Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i całą ekipę współpracowników.
Życzę spełnienia marzeń, w tym największego - zdrowia. Wierzę, że jest to niespodzianka, której się doczekamy, nawet jeśli to oczekiwanie się przedłuża.
Pamiętam, jak nie wyobrażałam sobie zrzucenia więzów socjalizmu, rzeczywistość w latach 70-tych wydawała mi się niemożliwa do zmienienia, tymczasem doczekałam się zupełnie nowych czasów. Mam nadzieję, że przyszłość przyniesie nam lekarstwo na SLA. Mam nadzieję, że to będzie dla nas prezent pod choinkę od Świętego Mikołaja  :)
Wesołych Świąt !
Barbara Senatorska