Wasze ulubione filmy

Zaczęty przez degussa, 04 Listopad 2012, 14:44:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

caro1998

Ja wolę chyba seriale. Fabuła jest w nich bardziej rozbudowana i można bardziej przywiązać się do bohaterów niż w podczas półtoragodzinnego filmu. Moim ulubionym serialem jest oczywiście "Jak poznałem waszą matkę" :)

tysiacroz

no niby bardziej rozbudowane ale jednak w filmach jest więcej nawalone efektów specjalnych, bardzo drogich i w takim serialu to by chyba nie dało rady tak zrobić albo by kosztował tyle że byłoby to nieopłacalne.

--
zarządzanie studia Warszawa

nova92

Coś w tym jest. Jak obejrzałam drugi raz pierwszą bitwę w grze o tron, tą z płonącymi statkami, to dopiero zwróciłam uwagę jak słabo wygląda liczebność statystów, w niej występujących...

Leczesław

Jak chodzi o filmy to zawsze polecę batmana, szczególnie nową trylogię.

waldek22

Osobiście polecam najnowsze Star Wars, chociaż nie z tej serii, Łotr. Wczoraj oglądałem także film Wstrząs z Willem Smithem - naprawdę bardzo dobra produkcja.

onanowak

mój ulubiony to Skazani na Shawshank

wiemduzo

uwielbiam filmy Davida Lyncha :)

Marzycielo

Do moich ulubionych filmów należą stare komedie polskie w tym Miś, Sami Swoi, czy Nie lubię poniedziałku.

lorciakk

Szybcy i Wściekli, wszystkie części, a już szczególnie 8! :)

mmnntt

Cytat: lorciakk w 11 Maj 2017, 11:28:42Szybcy i Wściekli, wszystkie części, a już szczególnie 8! :)

Szkda tylko Paula który zginął z własnej głupoty..

vevedka

ja uwielbiam Skazani na Shawshank, Zielona mila,  Lot nad kukułczym gniazdem

merter


emder

Super film który leci w kinach to Wonder Woman!

Koniecki

Moimi ulubionymi filmami są Liberator 1 i 2, oraz Nico Ponad Prawem. Bardzo lubię też Terminatora, ale tylko część pierwszą.

Rzezbiarski134

Forrest Gump i chyba jeszcze Zielona Mila - całkowitym przypadkiem ( ^^ ) w obu główna rolę gra Tom Hanks ale co ja poradzę że go uwielbiam.

Amanda2

#95
ja ogladam erotyki bo tam zawsze dobrze sie wszystko konczy a hydraulik przychodzi na czas
___________
Transport morski https://drobnicamorska.pl to znakomita okazja na zakupy drogą morską.

Emma1974

#96
serial szwagrowie
__________
http://www.damix.org

MagdaLenka88

Polecam filmy Tarkowskiego, Bergmana i Felliniego, absolutna klasyka :) Mój ulubiony to "Stalker".

Dlubua

jestem w trakcie oglądania "nawet góry przeminą", specyficzne chińskie kino.

MagdaLenka88

moim zdecydowanie jest "jestem legendą"