"Terapia SLA - najnowsze dane" Kraków

Zaczęty przez mnd.pl, 05 Wrzesień 2016, 21:05:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Baca

Badania nad witaminą B12 prowadzone były w Japonii (publikacje dostępne są na necie!!). Terapia ta została dopuszczona na pewno do stosowania w Japonii. Nie leczy ona SLA a jedynie statystycznie przedłuża życie (podobnie jak riluzole).

madzia 32

Takie  dane podala Pani doktor jak napisala Ogaruus , bylam rowniez na spotkaniu wiec na cud nie ma co liczyc. Jedyna nadzieja w leku w skrocie issis( nie pamietam pelnej nazwy) to nowo testowany lek ale tylko dla osob z uszkodzonym genem sod1, bedzie ponoc tez w Warszawie testowany. Jedna Pani opiekunla mowila rowniez o pewnym czlowieku z zagranicy kttory testowal na sobie terapie w komorze hiperbarycznej i u niego nastapilo zatrzymanie. Ale nie wiem z kad wziela taka publikacje.
Komorki no coz ja tak myslalam ze nie ma szans zeby komorka przeksztalcila sie w zdrowy neuron, one jedynie odzywiaja umierajace neurony przez co pozniej moga obuumrzec. Ale lekarka powiedziala wyraznie ze to nie jest leczenie. Takze dalej czekamy, a o gm 604 wole juz sie nie wypowiadac.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Paweł z O.

Witam
Patron wyżej pisał "świetnie, że udostępniacie artykuł". Rozumiem, że chodzi o link poniżej ogłoszenia o spotkaniu w Krakowie.
Nie mogę go otworzyć. Przekierowuje mnie z powrotem na pierwszą stronę aktualności.
Możecie mi pomóc.
A może coś źle zrozumiałem.

n0timportant

Aniu, dziękuję za relację, nie mogłem być.
Paweł, dla mnie link działa..

Aggo09

Dziękuję za relację, chętnie wybiorę się na następne.