Germańska Nowa Medycyna

Zaczęty przez ala, 18 Listopad 2011, 14:31:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ala

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Nie jestem osobą chorą na SLA, ale problemy zdrowotne nie omijały mnie od dziecka. Kilka lat temu poznałam odkrycie dr. Hamera, pięć Praw Natury , które rządzą wszystkimi żywymi organizmami i tłumaczą przyczyny i sens powstawania wszystkich chorób. Dla mnie wiedza ta okazała się się najcenniejszą  z dotąd zdobytych i dlatego pozwoliłam sobie podzielić się z Wami tą informacją. Być może okaże się tym czego szukacie.

Pozdrawiam gorąco


lek.spec.

co to za wspaniałe prawa odkrył ten doktor za które go sadzą , czy to nie jest powtórka z historii z przed 2 tysięcy lat.
a w dodatki te prawa maja nadzwyczajną moc , dlatego autorka nie publikuje ich w internecie tylko zaprasza na szkolenia / serię szkoleń /.
guru-uczniowie-ciemne owieczki łykające wiedzę /to mi wygląda na sektę z tajemną wiedzą/.

małgonia

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale gdzie o tym słyszałam. Chyba uważają, że żeby się wyleczyć to nie trzeba nic robić tylko wmówić sobie, że tak ma być i choroba to jakiś stan przejściowy - masakra jakaś, aż strach myśleć co będzie jak ludzie zaczną w to wierzyć. Ja osobiście uważam, że nie po to człowiek nauczył się robił leki, żeby nie było z nich pożytku. Chociaż wolę zioła, bo to im zawdzięczamy istnienie medycyny. Czasem nie pamiętamy, ale nie wiemy, że chociażby antybiotyki pochodzą z przyrody i nawet te syntetyczne mają swój wzorzec w naturze. Niektóre zioła dobrze poznaliśmy, ale wciąż nie potrafimy dorównać naturze. Wiem z własnej autopsji, bo np. maści ziołowe mi nie pomogły, a już świeże zioła na hemoroidy tak. A samo pragnienie żeby zniknęły jakoś rezultatów nie przyniosło ;)