Kampania "1% podatku" na rzecz Stowarzyszenia i indywidualnych chorych

Zaczęty przez mnd.pl, 21 Grudzień 2011, 18:12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Od 1 stycznia 2012 rusza zbieranie 1% podatku na rzecz Dignitas Dolentium. Zachęcamy do przekazania naszej organizacji 1% podatku i do namawiania innych, aby to samo uczynili. Chorzy na SLA i ich rodziny, którzy pomagą nam w zbiórce otrzymają połowę kwoty jaką z ich pomocą udało się zebrać.


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1324487536&archive=&start_from=&ucat=&

bogusia

Mam zapytanie co do zaświadczenia lekarskiego i terminu jego przesłania.
W umowie napisane jest, że termin przesłania jest od 01.08 do 15.09.2011 roku. Czy możliwe jest, że wystąpił błąd i chodzi o rok 2012?
Jeśli tak to czy można samodzielnie tą datę w umowie zmienić.
Proszę również o informację, gdzie należy zgłaszać chęć wykorzystania własnych ulotek i wizytówek z logo fundacji oraz danymi beneficjenta.

Pozdrawiam.

Pawel

Przepraszam za blad czysto edytorski nie merytoryczny, ktory zostal juz poprawiony.

Wystarczy w jakikolwiek sposob skontaktowac sie z nami np. przez forum jak Ty to zrobilas i my przeslemy projekty ulotek i wizytowki na adres mailowy. Pozniej trzeba pojsc do drukarni z projektami by ich grafik wprowadzil dane beneficjenta w projektach i dac je do druku.

Wyslalem Ci projekty
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

bogusia

Dziękuję bardzo za odpowiedź i przesłane pliki :)

Pozdrawiam.

marek


Pawel

Zachecam do dzialania juz teraz! Dzieki Waszej pomocy sa pieniadze na Pomocna Dlon, kwartalniki itp. Mozecie pomoc sobie i innym!

Możemy przesłać projekty ulotek do druku we własnym zakresie!
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Domi

Hello!
Wydrukowałam druki i co teraz? co mam zrobić ?? Poproszę o projekty ulotek do druku we własnym zakresie. Dziękuję ! Domi

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Domi

Wysłałam dziś priorytetem. Podpisane. Czy to oznacza, ze mogę legalnie rozpocząć kampanię z nazwiskiem mojej chorej mamy czy muszę na coś czekać ?? Dziękuję za dotychczasową pomoc. Dziekuję bardzo !!

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl


asialula

Witam,
ja też poproszę ulotki do indywidualnego zastosowania , umowę prześlę w najbliższych dniach litem poleconym , mam pytanie czy wystarczy że ja jestem członkiem stowarzyszenia czy musi być też mąż? Jak wygląda przekazanie 1 % , chodzi mi o konto, czy musi być jakieś specjalne? A tak wogóle Pawle to dzięki za wszystko, JESTEŚ  WIELKI

Pawel

Nikt nie musi byc czlonkiem, by podpisac umowe.
Moze byc zwykle konto, na nie przelejemy kase:)
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

asialula

PAWEŁKU
Ulotki podrukowane , z pomocą rodzinki sami sobie poradziliśmy , dzięki za pliki , już działamy
pozdrowienia JL

katrinka

Witam :) Ja też poproszę o ulotki do indywidualnego zastosowania - SUPER POMYSŁ!
kachi79@poczta.onet.pl
Dziękuję i pozdrawiam,
Kasia

iwamaz

Witam:) Moja mama choruje na SLA. Chciałabym jej jakoś pomóc, widzę że można skorzystać z 1% podatku. Co mam zrobić oprócz przesłania umowy? Iwona

teresa

iwo.
Informacja dotyczy kampanii za 2011 rok.
Ty możesz zacząć zbiórkę w 2013 roku, a żeby to robić musisz z początkiem roku wysłać podpisaną umowę i zachęcać rodzinę i znajomych do odprowadzania 1 % podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Połowa uzbieranej przez Ciebie kwoty zostanie przekazana na rehabilitację Twojej mamy.
Zaświadczenie lekarskie dopiero po 1 sierpnia 2013 roku.
Przeczytaj ten temat w całości, a w razie pytań - pisz :)