Instrukcja do SmartNav 4 AT Pilne!

Zaczęty przez babeta, 04 Lipiec 2011, 19:03:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

babeta

Kupiłam na allegro uzywany SmartNav 4 AT , ale bez polskiej instrukcji obsługi. Jesli ktos posiada polską instrukcję baaaardzo prosze o przesłanie pliku na adres babetaa@wp.pl . Szukałam w googlach , ale nie moge znaleźć.

babeta

To znaczy jeszcze nie kupiłam tylko biorę udział w trwającej jeszcze aukcji . Może ktoś ma smartnav do sprzedania bo z udziału w aukcji moge zrezygnować.

elunia


marek

??Urządzenia do komunikowania się są w 80% refundowane przez PCPR PEFRON.Wczoraj byłem po wniosek na System Sensor+monitor.Może spróbuj najpierw z tym PEFRON-em,kasa przyda się na inne ważne cele. ;)
pozdrawiam

babeta

Dzięki wszystkim za odzew. Marku, dzwoniłam wszędzie . Nasz PCPR nie realizuje w tym roku zadania "usuwanie barier w komunikowaniu się. . dzwoniłam do PFRONU, tez już nie mają pieniędzy , kazali do pomocy społecznej. Na pomoc społeczna mamy zbyt wysoki dochód... na kupowanie drogiego sprzetu za mały ... eh .. Ale znaleźliśmy prywatnego sponsora  ;D

elunia

DOSZLO BEBETKO INSTRUKCJA
MNIE TEZ NIKT NIE  CHCIAŁ REFUNDOWAWAC
        POZDRAWIAM ELA

marek

Mi też powiedzieli że nie ma środków na bariery w komunikowaniu się,aleee......nie tak łatwo mnie spławić >:D,we wrześniu na radzie powiatu przesuną środki,do końca lipca mam złożyć wniosek,a ogólnie Pani z PEFRON-u bardzo miła,widać że ma serce :)

babeta

Elunia , dzięki za instrukcję :) No i niby wszystko Ok .. jest Smartnav, jest instrukcja ... i guzik z pętelką. Zainstalowałam program i wszystko jak trzeba  , ale są problemy. Chyba nie umiem ustawić odpowiednio opcji bo sa kłopoty z kursorem. Kropka jest zainstalowana na okularach i mamy wrażenie , ze nie obejmuje swoim zasięgiem całego pulpitu (mamy duży monitor - 27 cali) . Nie wiem czy nie lepiej byłoby nakleić kropkę na czapkę ? Bo przy ruchu głowy np. w prawo kursor dojeżdża tylko do pewnego miejsca i dalej ani rusz. No i w ogóle to robi co mu się podoba . Szukałam informatyka , ale wielu nie słyszało o SmartNav ;)
Jak sobie poradziliście?

elunia

Bebeto podaj mi swoj nr. telefonu, moj mąz chce  Ci udzielic istrukcji
                             pozdrawiam  ela