Jak spowolnić postęp choroby?

Zaczęty przez alina7, 08 Wrzesień 2012, 01:35:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alina7

Czy jest ktoś w stanie doradzić mi co zrobić aby choroba u mego syna tak szybko nie postępowała.
Jak ją  spowolnić nie mówiąc o wyleczeniu  bo nie ma na to leku .
Słyszałam  o( CCSVI - przełom w leczeniu )czy jest ktoś wstanie mi powiedzieć czy na ta  chorobę jak SLA to chodź trochę  pomoże.
Tak samo słyszałam o leczeniu w Chinach czy to komus pomogło ?

Alina

RILU

#1
Droga Alino

Początkowe symptomy czyli objawy SLA można złagodzić .
Na przykład :.
-ślinienie
-fascykulacje
-bez żadnych powodów występujący płacz chorego tzn chwiejne nastroje
- mobilność mięśni
Wszystkie dolegliwości omów z neurologiem i lekarzem domowym
oni wypiszą recepty.
Czekamy na lekarstwo,progresji nie da się zatrzymać.
Postęp choroby może być różny -powolny,normalny 2,5 roku i szybki.
O Rilutku podaję linka do przeczytania
http://www.als-rilu.de/OPINIA-UCZONYCH-O-RILUTKU.htm
Serdecznie pozdrawiam
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

ceebulio22

Hm, nigdy nie słyszałem o leczeniu w Chinach ale chętnie dowiem się czegoś więcej, może ktoś słyszał? Proszę o wypowiedzi

Alienista606

chiny.... byla juz o tym mowa i w poscie o medycunie niekonwencjonalnej
oraz przy komurkach maciezystych

Nela

Alino..
ja tez czytalam gdzies o tych Chinach.. jest to jednak kosztowne.. i prawdopodobnie nie gwarantuje niczego.. tzn nie czytalam, ani nie slyszalam o pacjentach ktorzy mieliby w jakis sposob byc wyleczeni z SLA.. lub zatrzymanie rozwoju choroby..
Mam sama znajoma w Chinach i nawet rozmawialysmy o tym czy bylby sens takiego pobytu..
Dla mojej mamy..
Z jej str mozna byloby sprobowac, bo chinczycy wierza w swoja medycyne i jej dzialanie..
Ja nie wiem.. takie sceptyczne podejscie.. a moja mama absolutnie nie ma checi na taka podroz w jej stanie ..
achh.. pragnelabym znalezienia lekarstwa ktore zatrzyma SLA lub spowolni znaczaca !

Rilu !
a co jest na nadmierne slinienie.. bo jak na razie lekarz nic nie daje i mama sie meczy z tym.. zwlaszcza w dzien ?


marek


RILU

#6
Cytat: Nela w 08 Styczeń 2013, 22:30:40
Alino..
ja tez czytalam gdzies o tych Chinach.. jest to jednak kosztowne.. i prawdopodobnie nie gwarantuje niczego.. tzn nie czytalam, ani nie slyszalam o pacjentach ktorzy mieliby w jakis sposob byc wyleczeni z SLA.. lub zatrzymanie rozwoju choroby..
Mam sama znajoma w Chinach i nawet rozmawialysmy o tym czy bylby sens takiego pobytu..
Dla mojej mamy..
Z jej str mozna byloby sprobowac, bo chinczycy wierza w swoja medycyne i jej dzialanie..
Ja nie wiem.. takie sceptyczne podejscie.. a moja mama absolutnie nie ma checi na taka podroz w jej stanie ..
achh.. pragnelabym znalezienia lekarstwa ktore zatrzyma SLA lub spowolni znaczaca !

Rilu !
a co jest na nadmierne slinienie.. bo jak na razie lekarz nic nie daje i mama sie meczy z tym.. zwlaszcza w dzien ?

Nela :-*
Mojej żonce podaję Amitriptilin 5 mg o 14.30 i 5 mg o 21.00 bardzo dobrze wstrzymuje
wydzielanie śliny .Marek był uprzejmy i wrzucił linka gdzie wszystko jest opisane.
Mogę tylko dodać ,że trzeba wypróbować dostępne medykamenty zmniejszające ślinienie
U mojej połowy działa tylko Amitriptylina ,która jest w konflikcie z lekiem poprawiającym
nastrój - Citalopram ,który otrzymuje w dawce 5 mg o 8.00
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.