Zaburzenia psychiczne

Zaczęty przez madzia 32, 01 Kwiecień 2018, 09:31:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madzia 32

Mam pytanie do osób chorujących u których występuja napady płaczu lub niekontrolowanego śmiechu. Czy prócz tych zachowań zaobserwowaliscie wy lub opiekunowie jakieś inne zmiany psychiczne( np. W zachowaniu)
Nie mówię tutaj o depresji która jest odpowiedzią na chorobę.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

kaska62

Witam. Ja jestem  chora odprawie  dwóch  lat, nie mam  ,zadnych innych  zaburzeń  psychicznych,  nawet  nie mam  depresji.   Występuje  labilność emocjonalna. 

madzia 32

Dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Ja również jestem chora i mam labilnosc emocjonalna, ale chciałam wiedzieć czy jeszcze dotyka mocniej sfery psychiki.
Gratuluję że daje sobie Pani świetnie radę z chorobą.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Ogaruus

Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

madzia 32

Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

doma

Moja ciocia od kilku lat ma zdiagnozowane stwardnienie. Jest niestabilnie emocjonalnie odkąd tylko pamiętam od euforii , aż po histerię... bywały i takie dni :P

zdrowy61

to znaczy, że człowiek ma wahania nastrojów i to takie dość konkretne. oczywiście nie wszyscy to przechodzą

Damina3487