Dziękujemy!

Zaczęty przez mnd.pl, 31 Styczeń 2016, 18:53:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Podczas wczorajszego koncertu kolęd na rzecz chorych na SLA w Bazylice św. Floriana zebrano 761,05 zł, co starczy na jedną Pomocną Dłoń. Dziękujemy!

 

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1454262782&archive=&start_from=&ucat=&

Bożenka_

Dziękujemy.
Koncert był przepiękny. Zebrana kwota nie jest ważna. Przecież jest to tzw "wdowi grosz".
W połowie koncertu zaczęły mi płynąć łzy. Byłam bardzo wzruszona.
Gdy Pani Jazgar ostatnią kolędą chciała zakończyć koncert podeszła do Niej staruszka, która chciała nam chorym zaśpiewać. Na organach zagrał mąż tej Pani, staruszek na wózku inwalidzkim. Pan ubrany był w mundur, bluzę żołnierza AK. Para zaśpiewała radosną, piękną pastorałkę. Wykonanie bardzo profesjonalne. Ryczałam, płakałam do końca koncertu.  Nie tylko mnie kapały łzy. Wychodząc z Bazyliki chciałam krzyczeć "chwilo trwaj".
Przy takich koncertach nie liczą się pieniądze ale poczucie empatii, miłości i solidarności z chorymi i ich rodzinami.
Kochani czułam Waszą duchową obecność na koncercie.
Pawle, Maćku, Jolu dziękujemy.

Czesław09

Bardzo udany koncert :) Byłem na nim, więc jak jest okazja to dziękuję (mimo, że już trochę czasu minęło) ;)

rotos12

Brawa dla organizatorów ! :)