Eyegaze System komunikacji wizualnej.

Zaczęty przez Wojciech.J, 05 Październik 2010, 12:29:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wojciech.J

Jestem pracownikiem firmy Gunter Schlosser Kommunikationstechnologie.
Posiadamy do sprzedania   uzywane zestawy do komunikacji wizualnej.
Na nizej podanym linku widac jak sprzet ten funkcjonuje.
SMArty Claudia (Typ IIa) is working with Eyegaze at PC (2)
Na stronie http://gschlosser.de/ jest tez opis w jezyku polskim.
kontakt na maila:
info@jazwinski.de

Cena zestawu to 5tys Euro.
Zestaw zawiera
-Oprogramowanie
-Osprzet: Kamera, PC, Monitor.
-okablowanie
Ewentualnie mobilny stojak na kolkach na ktorym zamocowany jest caly zestaw.

ANNAcórkaDANUTY

Witam, jaka jest cena takiego sprzętu?
Pozdrawiam
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

Wojciech.J

#2
Zaistniała tez opcja wynajęcia Eyegaze System na czas nieokreślony.
Cena wynajmu zestawu z dostawa do domu ,przeszkoleniem rodziny, personelu to 2 tys euro.
Sprzet bedzie mogl byc uzywany przez nieograniczony okres czasu.


Oferta wynajmu nieaktualna.


marek


RILU

#4
2000 Eu to jest bardzo duzo pieniedzy ,wiec NFZ powinien ruszyc glowa
i kazdemu potrzebujacemu choremu taki lub inny aparat udostepnic .
Na pewno mozna stworzyc tzw.pule uzywanych urzadzen .
No,tak ale ktos musialby to zorganizowac ,tylko kto?
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

marek

Rilu myślisz że NFZ obchodzą chorzy i ich potrzeby?Nie wydaje mi się.Zobacz każdy chce zarobić na ciężko chorych,a nie im pomagać.5 tys.euro-brak odzewu,to 2 tys.euro.
pozdrawiam

marek

A może P.Wojciech zaproponowałby pokaz-sprawdzenie tego urządzenia,jego działania,jego przydatności dla chorego na SLA,który ma ograniczoną możliwość komunikacji z otoczeniem?Wtedy można by wystawić opinię o Eyegaze System,wiedzielibyśmy czy się sprawdza.I warto by wtedy pomyśleć o możliwości dofinansowania przez PCPR,lub PEFRON.
pozdrawiam

izaksiazek

Jestem również zainteresowana sprzętem do komunikacji.Corka mówi bardzo źle i nie porusza kończynami górnymi,ani palcami.Cena jednak jest bardzo wysoka,a funkcjonalność sprzętu może być wątpliwa.No a zapłacić za wynajem trzeba.Pozdrawiam wszystkich.

Wojciech.J

#8
Chcialbym dodac jeszcze pare detali odnosnie wynajmu zestawu Eyegaze.
Jest to tylko jeden zestaw. Jedna z naszych klientek poinformowala nas ze ze checia udostepni zestaw osobie potrzrebujacej nieodplatnie, (za przyslowiowa kartke swiateczna)
Koszt 2 tys Euro to  transport systemu do naszej Firmy, sprawdzenie go, zainstalowanie najnowszych uaktualnien systemu Eyegaze, dowoz na teren PL, szkolenie rodziny , personelu.
Osoba ta nalega bysmy sprawdzili czy sprzet trafi  oby na pewno w rece osby potrzebujace, dlatego chcemy dostarczyc osobiscie.
Jest mozliwosc sprawdzenia jak system pracuje w praktyce. Mozemy zorganizowac spotkanie w Berlinie z jedna z naszych pacjentek uzywajacych system Eyegaze.

Oferta wynajmu nieaktualna.

 

marek

Bardzo drogi ten przewóz i szkolenie;2 tys.euro;40% wartości nowego urządzenia(urządzenie podarowane gratis,z przeznaczeniem dla potrzebującego chorego),a w dodatku firma nie chce sprawdzić przydatności Eyegaze System dla chorego na SLA w domu,firma Harpo zgodziła się na sprawdzenie Blinklt bez problemu w domu chorego na SLA.
pozdrawiam

katrinka

Witam,
Przedwczoraj dostarczono do nas sprzęt z systemem  Eyegaze do komunikacji wizualnej. Pierwsze próby udane  :D, teraz Mama musi nabrać wprawy. Obsługa firmy Gunter Schlosser Kommunikationstechnologie na wysokim poziomie, profesjonalne podejście, panowie bardzo mili.
Będę na bieżąco zdawała relacje na forum.
Pozdrawiam i życzę siły w walce z chorobą (ja nabrałam dużo nowej energii dzięki systemowi Eyegaze  :D)
Kasia

marek

Kasia jak się sprawdza Eyegaze?:??Pomocny w komunikacji z Mamą?Dogadujesz się?? :o
pozdrawiam

katrinka

Witam,
Sprzęt sprawdził się, wszystko działa prawidłowo. W dalszym ciągu szkolimy Mamę, z dnia na dzień widać postępy. Obecnie sprawnie posługuje się modułem "gotowe zdania", gdzie są wprowadzone najczęściej używane zwroty - jedno "kliknięcie - spojrzenie" na odpowiedni przycisk i syntezator czyta całe zdanie. Jestem bardzo zadowolona, że podjęłam ryzyko i kupiliśmy ten sprzęt. Polecam.
Kasia

aniawojnowska

Kasiu,
mam chorego tatę, mieszkamy niedaleko Chełmna i chciałabym zapytać o więcej szczegółów dotyczących teg urządzenia. Przede wszystkim, jak go kupiliście? Macie nowy sprzęt czy używany? Tato do niedawna miał tylko wentylację nieinwazyjną i jeszcze mówił, obecnie jest na oddziale intensywniej terapii i ma tracheotomię, niestety nie mówi, nie szepta, ledwo porusza ustami i trudno czasami wywnioskować, co chce nam powiedzieć. Dlatego bardzo nam zależy na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które pozwoliłyby nam się porozumiewać z tatą.
Pozdrawiam
Ania

katrinka

Aniu,
W związku z tym, że mieszkamy niedaleko siebie - jeśli chcesz mogłybyśmy się spotkać i wymienić doświadczenia związane z tą okrutną chorobą. Mam już wiele "wydeptanych ścieżek" może mogłabym jakoś pomóc. Walczymy już 4 lata... i nie poddajemy się

aniawojnowska

Kasiu,
wspaniała propozycja. Dla mnie nie ma najmniejszego problemu, żeby podjechać do Świecia. Oto mój numer telefonu 0 508 432 610, gdybyś mogła mi przesłać Twój numer, to ja zadzwonię i się umówimy.
Pozdrawiam serdecznie.

tawior

Sz. P.

Od wielu już lat korzystam z systemu opracowanego przeze mnie z dostępnych na polskim rynku programów i sprzętu. Nie było wtedy programu sensor itp.
O szczegółach na www.siewior.pl.
Odpowiem też tylko na e-mail, gdyż już nie mówię (adres na stronie w kontaktach)..
Pozdrawiam Tawior

Wojciech.J

Chcialbym poinformowac ze cena uzywanego systemu Eyegaze zostala obnizona.
Istnieje tez mozliwosc wynajmu.
Obecnie jest jeden zestaw uzywany do sprzedazy.
Aby uzyskac wiecej informacji prosze pisac na info@jazwinski.de