cewniki do odsysania

Zaczęty przez marek, 19 Maj 2011, 19:33:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marek

Jak ktoś ma braki,wasz firma od wentylacji mniej dostarcza,to mam tego masę ;D
Karton 11 kg.w piwnicy,20 opakowań w domu,a dziś znów karton przyszedł z Niemiec 11kg.-idzie do piwnicy
Cewniki BICAKCILAR 4,67mm(14 CH)x500mm
Po co tyle przysyłają??nie wiem,zgłosiłem lekarzowi i dalej ślą :o
Hurtownie otworzę ;D chyba

tata

witam serdecznie czy to sa rurki do ssaka;;;

tata


marek

upss.....post  napisany w maju 2011(rok temu),przykro mi ale temat już nieaktualny,lekarz w końcu ograniczył dostawy cewników i jesteśmy na bieżąco.
pozdrawiam

tata

a jak samemu mozna je zdobyc do kogo sie zwrocic o pomoc

melassa

Może Ci przepisać lekarz pierwszego kontaktu zlecenie na zakup cewników refundowanych przez NFZ. Trzeba pojechać do NFZ w Twoim mieście i załatwić zlecenie które ważne jest przez rok (po roku przedłuża się na następny). Na podstawie tego lekarz pierwszego kontaktu może przepisać Ci cewniki za które nic nie zapłacisz.
Pozdrawiam:)

tata


mab5

aczkolwiek, jeśli chory będzie objęty opieką ośrodka wentylacji domowej wówczas cewniki w ilości pokrywającej zapotrzebowanie dostarcza owa firma...

ANNAcórkaDANUTY

My mamy przyznaną refundację z NFZ na 180 cewników miesięcznie z wyznaczoną kwotą. Jeśli znajdziesz tanie cewniki to ilość się zwiększa do wskazanej przez NFZ kwoty.
To nie wiele, ale zawsze coś.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

Kasia87

To sluchajie takie cyrki poszlam dzis do Nfz prosic o jakakolwiek pomoc i miedzy innym wymienilam cewniki do ssaka pampersy no i to co nam sie nalezy a Pan w okienku powiedzial tak Pani ja niewiem skad to Pani wie ale my nic takiego nie refundujemy ;D;D  nie moglam sie powtrzymac wybrechtałam tego Pana i sie zastanawia jak tu nie zdurniec z tymi nierobami ;D Pozdraiwam

melassa

Kasiu a w jakim mieście tacy "fachowcy" w NFZ ? ;)

Kasia87

A  w Olsztynie prawda ze bardzo douczony Pan pracownik ale juz ogranelam sytaucje wrocilam Wstydu  narobilam mu i powiedzialam  ze jesli  firma nie inwestuje w dobro i rozwoj pracownika to ja mu taki kurs chetnie zasponsoruje a niech ma ;D