Moje malowanie

Zaczęty przez bogna, 06 Styczeń 2013, 09:13:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

szucia

A mnie popłynęły łzy..ze wzruszenia,obrazy są przepiękne...Nie zdążylam ich wcześniej obejrzeć na str.Rilu,więc świetnie,że wstawiłaś je tu....Wiesz,tego tutaj brakowało,bo w Twoich obrazach jest siła..dla Ciebie i innych....Życzę dużo wystaw i milion pomysłów..bo talentu Ci nie brakuje.....Bardzo,ale to bardzo gorąco Cię pozdrawiam,Kasia

Yo_ka

Bogna,
pięknie widzisz świat i pięknie umiesz oddać urok chwil ...
Twoje prace są fascynujące ! Odważnie używasz koloru ....
Maluj i nie zapominaj pochwalić się nam  :)

Pozdrawiam Cię serdecznie

bogna

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i również pozdrawiam serdecznie :)

artemis

sama maluję i wiem jak bardzo to pomaga w trudnych chwilach, a przecież jestem zdrowa..
to piękne prace pełne ekspresji i barw, życzę wielu wystaw i ogromnej radości i satysfakcji z tworzenia pięknego świata , jesteś wielka i jesteś Twórcą
publikuj i MALUJ DZIEWCZYNO pozdrawiam serdecznie

bogna

#24
W ostatnich miesiącach namalowałam :)





teresa

Bogna, Twoje prace są piękne. Masz dziewczyno zdolności. Maluj, maluj i pokazuj nam swoje dzieła. Gorące pozdrowienia i uściski :)

RILU

Cytat: teresa w 12 Czerwiec 2013, 08:34:31
Bogna, Twoje prace są piękne. Masz dziewczyno zdolności. Maluj, maluj i pokazuj nam swoje dzieła. Gorące pozdrowienia i uściski :)

Przyłączam się do wypowiedzi Teresy .Twoje prace są śliczne i je uwielbiam  :-* :-* :-*
z ciepłym pozdrowieniem

RILU  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

anula680

Nie wiem co napisać,są śliczne Bogna.
Maluj, maluj pokaż je wszystkim...
Pozdrawiam Ania!  :)
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

wiesia_m

Witaj Bogna.
Śliczne obrazy, jestem pod wrażeniem.
Życzę Ci dużo sił  i czekam na następne obrazy.
Pozdrawiam. wiesia

bogna

Dziękuję i pozdrawiam :)

szucia

Haha,a ja ten z Maryją miałam krotko bo go podarowałam,zresztą Bogna wie..Kochana maluj,maluj i nas tu czaruj,K.

Adaada

Ślicznie Bogna : ) masz talent i dar..

Brygida Borecka

Witajcie! Dawno nie było mnie na forum DD. Pani Bogno, dobre obrazy, duży wysiłek w czasie ich tworzenia. Mam nadzieję, że to malowanie innych do tworzenia zachęci. My zachęcamy chorego Tatę na SLA do rozmów i wspomnień, a także dawania praktycznych rad o pielęgnacji ogrodu, czy zbieraniu grzybów. Pożyczyłam dla niego sprzęt od Pana Romana Biadały, ale mój Tato stanowczo wielokrotnie odmawiał jego stosowania. Ku mojej rozpaczy. Pisałam artykuły do Kwartalnika DD, ale ostatnio podobno nie wychodzi. Pisałam fragmenty "Trzy piżamy", mam nadzieję kontynuować to pisanie. Chorzy i ich rodziny poprzez twórczość mogą naprawdę dużo przekazać. Wiele razy czytałam wiersze pani Teresy. Obrazy, opowiadania, wiersze, wspomnienia, porady...Tyle jeszcze można nawzajem sobie przekazać. Proponowałam Panu Pawłowi na Facebooku różne pomysły dotyczące działalności stowarzyszenia, ale...chyba gdzieś się zagubiły...Zapraszam do obejrzenia mojej strony na Facebooku: Studio Muzyki i Plastyki Brygida Borecka. My zajmujemy się edukacja artystyczną i muzycznym teatrem. To w skrócie, jeszcze napiszę... do usłyszenia i zobaczenia. Pozdrawiam wszystkich. BB

bogna

#33
Ostatnio namalowane:






Yo_ka

Cudne prace Bogna !
Portret zrobił na mnie duże wrażenie ...

Pozdrawiam serdecznie
Jola

Lili


anula680

Bardzo ładne,maluj,maluj Bogusiu :) :-*
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

bogna

#37
Fajnie, że Wam się podobają :)
Te dwa maluchy to moje bratanki, gdy zobaczyłam ich zdjęcie i tą dłoń Gabi(w której widać troskę i miłość) na głowie braciszka to musiałam ich namalować :)

Super  :)

bogna

#38

W ostatnich miesiącach namalowałam:





jankar