Wasze ulubione filmy

Zaczęty przez degussa, 04 Listopad 2012, 14:44:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

retina

Też chętnie bym coś takiego obejrzała, ktoś coś może polecić?

Ringerez

Ja polecam Dzień Świra. Choć jest to trochę "odjechany" film.

Kooperr

Dla mnie Dzień Świra jest strasznie destrukcyjny. Wolę komedie. ŚciĄgany czy Naga Broń to coś, co uwielbiam :)

koplik89

Na co aktualnie warto wybrać się do kina? Nie jestem w temacie, a dawno nie bylem i chętnie bym na coś poszedł...

n0timportant

Może nie do kina, ale polecam film Into the Wild i serial brytyjski (mini-serial, kilka odcinków, każdy o czym innym) o nazwie Black Mirror - genialny!

Ola1990

#65
Bardzo podobały mi się wszystkie części "Igrzysk śmierci" i "Naznaczona". Lubię też filmy z dobrą muzyką, ktorą potem w https://www.medyczny.pl/category/detektory-tetna-plodu sobie słucha robiąc zakupy. Zgrywam sobie wszystkie mp3 do odtwarzacza i śmigam na zakupy.

Neta

uwielbiam Interstellar, Matrix, Przebudzenie, Wojna Światów (tylko pierwsza część), oj jeszcze by się dobrych SF znalazło.

pinfrok123

Mi się ostatnio spodobał serial narcos :)

higher44

Mój ulubiony to Władca Pierścieni

Droniaks

Moim ulubionym filmem jest "Zakochana złośnica" ;) Stary, ale jary :D

elobobi

bezapelacyjnie 7 dusz ! to najlepszy film jaki oglądałam.
--
pedagogika przedszkolna warszawa

Karolus213

Ulubione filmy?ja przede wszystkim uwielbiam ogladac horrory takze klasyki takie jak Pila, hostel, nocny pociag z miesem ale najbardziej zapada w pamiec film Skazani na strach.

Karolus213

Witam, jestem milosniczka horrorow i wlasnie te filmy lubie najbardziej.Ogladalam praktycznie wszystkie klasyki gatunku, ale najbardziej strasznym dla mnie jest film Skazani na strach.

Reklaanik


Kingkong140

moim ulubionym filmem jest horror Skazani na Strach...

Fiakerx

Bardzo fajny film, który oglądałam już kilka razy to "Woman on Top" z Penelope Cruz :D

nitka35

ja ide niedlugo na Greya:)

Albertowa44

Ostatnio widziałam nowy film "Lobster". Na prawdę mnie urzekł. Po seansie czułam się, jakbym przeczytała dobrą książkę. Tyle tam mądrości życiowych

Ruda92

Też to oglądałam ostatnio, ale jakoś nie podpadło mi to do gustu. Ten film jest taki... dziwny

laloba23

Polecam nowego "Mad Maxa" jest to chyba najbardziej szalony film, jaki widziałam. Wygląda na to że powstał dla miłośników kina akcji i demolki, ale nawet mi przypadł do gustu z powodu choćby wizualnej warstwy obrazu