Tobii 4c wypozycze/kupie

Zaczęty przez przemekk, 23 Marzec 2018, 17:18:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przemekk

Tobii 4c
Jesli ktos posiada i chce sprzedać lub pożyczyć w celu sprawdzenia czy tesciu da rade go obsługiwać to proszę pisac lub najlepiej zadzwonic lub wysłać sms pod 664347478 ustaly telefonicznie szczegoly.pozdrawiam

Z góry naprawdę dziękuję
Przemek

bozenkaw

Ja również chcę kupić, wieć jeśli ktoś chciałby sprzedać, to proszę o kontakt.

Tomek

Witam, mam do sprzedania tobii eye tracker , nie używany, bo mama ma przymkniete powieki a on wymaga szeroko otwartych oczu do właściwego działania. Dodatkowo jak ktoś jest zainteresowany to przetłumaczyłem klawiaturę ekranowa optikey przystosowana do pracy z tobii na polski to mogę to dożyć :)

bozenkaw

Chętnie kupię. Proszę o kontakt 663 33 85 72

dolores0412@gmail.com

Cytat: jerzy51 w 05 Maj 2018, 20:31:42Mam do sprzedania Tobi eye x.
Chce kupic ten sprzet dla 46letniej Bozeny .jest aktualne?ile kosztuje?

dolores0412@gmail.com

Czy ktos ma do wypozyczenia sprzet typu Tobii albo innego podobnego do komunikacji ,chora juz ma niedowlad konczyn gornych I nie moze rozmawiac .Bardzo prosze o pomoc smdolores

dolores0412@gmail.com

Cytat: dolores0412@gmail.com w 08 Sierpień 2018, 14:37:15Czy ktos ma do wypozyczenia sprzet typu Tobii albo innego podobnego do komunikacji ,chora juz ma niedowlad konczyn gornych I nie moze rozmawiac .Bardzo prosze o pomoc smdolores

dolores0412@gmail.com

Cytat: dolores0412@gmail.com w 08 Sierpień 2018, 14:34:05Chce kupic ten sprzet dla 46letniej Bozeny .jest aktualne?ile kosztuje?

dolores0412@gmail.com

czy jest nadal możliwość wykupienia czy pożyczenia,zalezy mibardzo .ile może kosztowac
z wdziecznoscia smdolores