PEG a sex

Zaczęty przez pppbbb, 18 Grudzień 2015, 22:33:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pppbbb

Jestem osoba mloda a meczy mnie to pytanie od kad mam peg .czy mozna sie kochac normalnie bo wstyd troche lekarzy pytac

fmercury

Można kochać  się do woli, oczywiście  uważać żeby nie uszkodzić Pega mechanicznie. Ala jest  tyle sposobów na udany sex, że spokojnie sobie poradzisz. Bardziej martwią mnie Twoje problemy z PEGIEM. Po miesiącu od założenia nie powinno być problemu. Czasem tworzy się zaciek treści żołądkowe i pokarmu między ścianą żołądka a ścianą brzucha. I mamy odczyn zapalny , ból i ropienie. PEG powinien być lekko podciągniety, na tyle żeby było szczelnie ale nie za mocno bo może  wystąpić martwica tkanek. W endoskopii może być wszystko ok. Można zrobić CRP i ewentualnie  usg brzucha. Pójść do dobrego chirurga. Czasem  niestety konieczna jest poprawka. Pozdrawiam!

pppbbb

Dzieki za rade.badal mnie sam ordynator chirurgi tym endoskopem i nic nie robil wiecej

Niussia


oscar

Można, można, a nawet trzeba ...   ::)
Bo już najtęższe umysły w tej dziedzinie ze Lwem Starowiczem na czele zastanawiają się jakby tu uprzyjemnić życie niepełnosprawnym   8)
Link do interesującej międzynarodowej konferencji w temacie http://www.cmkp.edu.pl/wp-content/uploads/2016/01/Ulotka_ostatnia.pdf 
Tak, że nie ma się co zastanawiać, PEG-i i rurki na bok i ...   :angel: ,
przecież nie samą zupą z PEG-a człowiek żyje   :-*   
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

retina

Jak sie chce to wszystko się da :D