Adepend, Naltrexon

Zaczęty przez czyzak, 22 Luty 2013, 13:17:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

moni_kowalska

#20
Mój tata bierze drugi miesiąc, mówi, że widzi efekty bo poprawia mu się po nim humor i ma nieco więcej siły. Myślę, że nie powinno się mówić wprost, że coś nie działa, jeśli nie przeanalizuje się całościowo wszystkich czynników tj. diety, wody itp. Bo na moją logikę, jeśli ktoś bierze Naltrexon w niskich dawkach, który podbija system immunologiczny, to ten system powinien lepiej sobie radzić z różnymi rzeczy tj. wydalać toksyny i wchłaniać witaminy i minerały. Ale jeśli z drugiej strony jednocześnie organizm zasyfiamy jedząc np. biały chleb (pamietajcie, że gluten to neurotoksyna, absolutnie wykluczone przy SLA!!), nabiał czy cukier, no to niestety organizm głupieje i nie wie, co ma robić. W chorobie ważne jest, żeby zadbać o każdy aspekt - woda musi być dobrej jakości, nie z plastiku i nie z kranu, przefiltrowana i zmineralizowana, jedzenie bez pestycydów (najlepiej od rolnika lub wyozonowane), trzeba też organizmowi dostarczyć brakujących witamin i przygotowywać posiłki energetyczne, po których poprawia się humor i siła. Trzeba działać z każdej strony, równie ważna jest też psychika. Jesli chory jest załamany i zestresowany to ciężko takiej osobie pomóc bo po prostu wszystko ma w środku ściśnięte i możliwe, że nie przyswaja witamin.

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 19 Wrzesień 2019, 22:53:56Ale jeśli z drugiej strony jednocześnie organizm zasyfiamy jedząc np. biały chleb (pamietajcie, że gluten to neutoksyna, absolutnie wykluczone przy SLA!!)

Gluten w rozsądnych ilościach też jest potrzebny. Zostało udowodnione, że dieta bezglutenowa jest szkodliwa. Trochę glutenu musimy dostarczać organizmowi.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!