Opuchnięte stopy. Jaki może być tego powód?

Zaczęty przez anita, 20 Lipiec 2006, 23:57:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

anita

przepraszam, dużo mam tych pytań, liczę na cierpliwosc i wyrozumiałosc .mój mąż ma bardzo spuchnięte stopy, porusza się z pomocą balkonika na kółkach, ,wiekszą cześć dnia siedzi, czasem wstaje żeby się rozruszać, bo cierpnie, ale jego stopy są bardzo opuchnietei sine.czy mogę coś zrobić?jaki moze być tego powód, uniesienie ich wyżej podczas siedzenia, nie pomaga.matrwi mnie to ,bo nie znam powodu. pozdrawiam

bożena

Proponuję udać się do chirurga naczyniowego Przyczyny mogą być rużne może coś się dziać z nerkami sercem miażdżyca tętnic  pozdrawiam

Defort

U mojego taty byly podobne objawy z ta roznica ze byly tylko bardzo opuchniete i nie byly sine.
Mielismy bardzo dobra opieke medyczna i diagnoza na to byla "brak wiekszego ruchu".
Proponuje abys masowala nogi i sama nimi ruszała conajmniej z godzine dzienne jak nie wiecej.
U taty to pomagało.

ma_gosia

U mojego męża, w okresie gdy przestawał chodzić, też występowała opuchlizna stóp, rozmasowywaliśmy je kilka razy dziennie. W późniejszym okresie choroby opuchlizna ustąpiła.

Marta

Witajcie
Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o tę chorobę,ale rozwija się ona u mnie dość szybko. Opuchnięte stopy niedawno przerabiałam. Rano Tialorid i Clexane i mimo braku ruchu /wózek/ nogi prawie wróciły do normy.