Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Przypadki bez podejrzenia SLA / Odp: fascykulacje
Ostatnia wiadomość przez anastazja - Dzisiaj o 22:24:48
Moje fascykulacje w stopach trwają 16 miesiąc. Żadnego zaniku mięśni nie zauważyłam. Niedowładów również. Występuje to symetrycznie.  Dziwne jest to że drętwieją mi dłonie a drżą stopy. Ale tak naprawdę fascykulacje mam wszędzie z naciskiem na stopy.
2
Diagnostyka / Odp: Podejrzenie
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - Dzisiaj o 21:39:53
Widzę po sobie, że rozsądna rehabilitacja pomaga i warto o skierowanie powalczyć. Zajęcia z logopedą również.
Niestety będzie gorzej, dlatego, póki coś możemy jeszcze robić to to róbmy i cieszmy się z tego.
Warto porozmawiać z psychologiem lub psychiatrą, jak sobie rodzić z diagnozą. Lub zadzwonić na Telefon Zaufania i pogadać z Panią Bożenką, która zaraża optymizmem.
3
Przypadki bez podejrzenia SLA / Odp: fascykulacje
Ostatnia wiadomość przez Sucha28 - Dzisiaj o 16:32:25
Panelu na koinfekcje nie robiłam. Wirus cytomegalii mam dodatni w klasie IgG. Bolerioza wykluczona z płynu mózgowo-rdzeniowego tak samo SM.
Ja mam ten problem, że zawodowo jestem narażona na metale ciężkie takie jak kadm, osm, rtęć oraz substancje toksyczne w tym silnie onkogenne.
Fascykulacje u mnie są raz większe, raz mniejsze. Ciężko mi wyłapać czy ich natężenie jest zależne od stresu, infekcji itd. Na pewno mam dość duże niedobory witaminy D - rzędu 14-15. Często też potas na dolnej granicy. Dość charakterystyczne jest to, że czasem uczepią się jednego miejsca np. przez kilka dni do nawet kilku tygodni, a potem zmieniają lokalizację.
Te 3lata bez poważnych zmian napawają mnie jakąś nadzieją.
4
Przypadki bez podejrzenia SLA / Odp: fascykulacje
Ostatnia wiadomość przez anastazja - Dzisiaj o 11:47:25
Chyba jednak o mnie chodziło bo ja pracowałam z substancjami toksycznymi. Ja już przestałam myśleć o Sla mimo tych fascykulacji.  Po dwóch latach sądzę że moja kondycja nie była by na tym samym poziomie. Nie śledzę już wpisów na innych forach. Mam dość lekarzy,którzy nie potrafią mnie zdiagnozować,  mam dość wydawania pieniędzy bo z tego zrobiły się już tysiące.  Nawet wyszło że psychiczna nie jestem a niektóre konowały mnie tam odesłały. Po tych ich andydepresantach wszystkie objawy wcześnie jak były tak są i jeszcze kg mi przybyło. Na szczęście je już zrzuciłam. Jestem cały czas 'w kropce.'. Ogólnie wszystkiego mam dość. :-(
5
Przypadki bez podejrzenia SLA / Odp: fascykulacje
Ostatnia wiadomość przez the_kure - Wczoraj o 23:37:06
to chyba nie do Ciebie pisalem, anyway  przeczytaj sobie to: http://zdrowiebeztajemnic.pl/fascykulacje-miesni-czyli-skorcze-wlokien-miesniowych-przyczyny-mechanizmy-powstawania/ ; ogolnie wszystko wskazuje na to ze nie mamy SLA jak i wiele innych osob z tego dzialu. Natomiast to wcale nie oznacza ze to co sie z nami dzieje nie jest powazne. Na tym blogu koles wypisal wszystkie choroby przy ktorych moga wystepowac fascykulacje poczytaj sobie. 
6
Diagnostyka / Odp: Podejrzenie
Ostatnia wiadomość przez the_kure - Wczoraj o 23:29:33
przepraszam to pytanie o misjce pracy to mi sie chyba osoby pomylily, bo ktos pisal ze pracowal z niebepicznymi patogenami...   w kazdym razie zrob sobie jeszcze badania te ktore mowilem...   wiem z sa drogie ale lepiej zyc z nadzieja ze to jakas neuroinfekcja a nie sla.  Mozna tez zrobic prowokacje citrogreptem - wyciag z pestek grejpfruta  jezeli bedziesz po nim miala gwaltowne pogorszenie albo polepszenie to to oznacza ze, maz borelioze albo jakas inna neuroinfekcje.  Citrogrept jest lekiem bezrecepty ale bezwzglednie nie wolno go zazywac z innymi lekami gdyz zaburza ich wchlanianie.   BTW poczytaj sobie inne watki na tym forum - tutaj jest duzo osob ktorzy maja objawy podobne do SLA a SLA nie maja. Warto szukac i drazyc bo i tak nie masz nic do stracenia. Jaki mialas robiony test na borelioze ?
7
Diagnostyka / Odp: Podejrzenie
Ostatnia wiadomość przez Konwalia - Wczoraj o 18:06:22
ALA biorę, B 12 tez a pracuje w wypożyczalni w bibliotece, ale przy stanowiskach komputerowych bez dostępu do książek, które są w magazynie. ANA wyszło bez zmian.
8
Ogólny / Odp: Filmy, reportaże i artyku...
Ostatnia wiadomość przez szocik44 - Wczoraj o 13:53:57
przykre..
9
Ogólny / Odp: Srodki uspokajajace a sla
Ostatnia wiadomość przez szocik44 - Wczoraj o 13:52:02
Jest legalna
10
Przypadki bez podejrzenia SLA / Odp: fascykulacje
Ostatnia wiadomość przez anastazja - Wczoraj o 13:22:52
Nie mam żadnych wiadomości od Ciebie.
Strony1 2 3 ... 10