Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: jakie studia wybrać?
Ostatnia wiadomość przez chropowaty - Wczoraj o 20:09:30
Takie, które Cię interesują i spełniają twoje pasje.
2
Diagnostyka / Odp: Jak 100% zdiagnozować?
Ostatnia wiadomość przez Alex1988 - Wczoraj o 19:46:40
Witam a jak sie Pan czuje??? Objawy nadal wystepuja??? Jaki byl wynik emg ze lekarz stwierdzil ze pasuje do Sla?
3
Leki / Odp: EDVARDONE/RADICUT
Ostatnia wiadomość przez meg - Wczoraj o 14:14:26
Krzysztofie, wpisz w opcji "Szukaj" w menu forum słowo "edaravon" i znajdziesz wiele wątków w których poruszany był temat leczenia.
Tak będzie szybciej :)
4
Diagnostyka / Odp: Jak 100% zdiagnozować?
Ostatnia wiadomość przez Krzysztof - Wczoraj o 13:24:50
Witam,
mam wyniki rezonansu z kontrastem, gdzie zostało potwierdzone, że w marcu tego roku miałem udar. Czekam za wynikami punkcji i badań onko neurologicznych, jak również za wynikami badań boreliozy, które zostały wysłane do Niemiec. Czy wyniki tych badań mogą jeszcze wykluczyć SLA?
5
Rehabilitacja / REHABILITACJA ŁÓDŹ
Ostatnia wiadomość przez Krzysztof - Wczoraj o 13:13:45
Witam
Mam pytanie odnośnie rehabilitacji w Łodzi - czy może ktoś z Państwa wie, gdzie najlepiej udać się na rehabilitację SLA, w tym mieście lub może ktoś z Państwa uczęszcza? Najbardziej pod kątem mowy, ale również mięśni nóg i rąk. Interesują mnie wszelkie informacje - refundowane, jak i nierefundowane również. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
6
Leki / EDVARDONE/RADICUT
Ostatnia wiadomość przez Krzysztof - Wczoraj o 13:08:54
Witam,
Mam pytanie odnośnie leku EDVARDONE/RADICUT
Czy ktoś z Państwa zażywa to lekarstwo? Jeżeli tak, to jak przebiega kuracja? Czy lek spowalnia chorobę czy występują działania niepożądane (jeżeli tak, to jakie)? Stwierdzono u mnie SLA po badaniu EMG. Zaczęło się w marcu tego roku, czekam jeszcze na wyniki punkcji i badań onko neurologicznych. Poruszam się, ale mowa jest w słabym stanie. Liczę na Państwa szybką odpowiedź.
7
Porady / Odp: czy to już koniec?
Ostatnia wiadomość przez pikolo3 - Wczoraj o 09:04:40
Trudno wyłączyć emocje, ale nie wolno się poddawać o samego końca. Może po prostu warto zmienić specjalistę? Lub coś po prostu zmienić innego? Zawsze trzeba walczyć do końca.  Jeśli chodzi o wydzielinę w płucach warto skonsultować się z dobrym pulmonologiem https://ranking.abczdrowie.pl/s/pulmonolog/ i on już dalej poradzi, co należy podać tacie co by mogło mu pomóc.
8
Porady / Odp: Problemy z tętnem
Ostatnia wiadomość przez pikolo3 - Wczoraj o 08:56:17
Wystarczy, że zrobisz sobie badania u doświadczonego lekarza ogólnego i on już dalej postawi ci diagnozę. Jeżeli będzie taka potrzeba wypisze ci receptę na leki na ciśnienie https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20rodzinny Wszystko zależy, jak duża jest to różnica. Jeśli jest nieduża, być może nie będą potrzebne lekarstwa. Przy niskim ciśnieniu wskazane jest picie kawy, wówczas można to lekko uregulować.
9
Dyskusja ogólna / Odp: szpital
Ostatnia wiadomość przez pikolo3 - Wczoraj o 08:52:39
dlatego jak już muszę korzystać z opieki medycznej to wolę pójść prywatnie/ Szybko bez kolejek  https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20rodzinnej i zazwyczaj wtedy zupełnie inaczej traktują pacjentów. Jeżeli już coś się dzieje to wiem, że jestem w dobrych rękach. Udało mis ie w ten sposób znaleźć dobrego pulmonologa.
10
Porady / Odp: Problemy z oddychaniem, f...
Ostatnia wiadomość przez pikolo3 - Wczoraj o 08:51:32
Bardzo dobry specjalista to lek. Tadeusz Bold. Przyjmuje przy ul. Stanisława Fliegera 16 w Katowicach w
NZOZ OŚRODKU WCZESNEJ DIAGNOSTYKI I LECZENIA Wiesz co możesz sobie wejść na https://ranking.abczdrowie.pl/s/pulmonolog/katowice i ta sobie znajdziesz więcej szczegółowych informacji.
Strony1 2 3 ... 10