pijawki

Zaczęty przez izaksiazek, 01 lipiec 2011, 02:13:48

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

izaksiazek

Czy ktoś wypróbował w SLA leczniczego działania pijawek?Chirurg orzekł ,że muszę jak najszybciej zoperować obie nogi (duże torbiele pod kolanami,żylaki,duże obrzęki itp.)Jednym słowem trudno mi było się poruszać,a zginać nogi ,to ból koszmarny,Wracając do domu myślałam co teraz mam zrobić z leżącą córką i wzięłam bezpłatna gazetę Metro''.Tam poczytałam o leczeniu pijawkami i następnego dnia już byłam nie bez odrazy w gabinecie hirudoterapii.Jestem obecnie po 3 zabiegach i nie mam torbieli,obrzęki się cofają i żylaki zbladły.Zaczęłam czytać dużo na temat tych pijawek i myślę ,że wypróbuję  ich działanie na córce.

Q-100

witam
Ja osobiscie rozwazam akcje pijawek i akupunktury , a takze jadu pszczelego .
napisz cos wiecej o pijawach
pozdrawiam

helaqaz

Mój mąż próbował. Miał bardzo opuchnięte nogi w kostkach. Po jednym zabiegu pijawkami opuchlizna zmalała, jednak pozostały blizny po miejscach przystawienia pijawek. Lekarz odradził dalszą hirudoterapię.
O leczeniu jadem pszczelim nie słyszałam. A może to jest to ???

lek.spec.

pijawki to stara ludowa metoda która się sprawdza w zakrzepowym zapaleniu żył . Efekty w SLA są nie znane ale na pewno doprowadzisz do zmniejszenia krzepliwości krwi a co dalej to zobaczymy.

Do góry