Silne zawroty głowy

Zaczęty przez teresa, 05 Grudzień 2011, 21:49:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

teresa

Jestem po rezonansach i wizycie u neurologa. W głowie pojedyncze ognisko naczyniopochodne podkorowe, w kręgosłupie szyjnym zmiany zwyrodnieniowe, dehydratacja krążków, torbielki okołonerwowe.
Opisane wyżej zmiany nie mają prawa dawać aż takich silnych zawrotów głowy. Wg. Pani doktor te dolegliwości wynikają z choroby neurologicznej na którą cierpię, a może to być nie SLA a inna np. choroba genetyczna lub proces zwyrodnieniowy ośrodkowego układu nerwowego.
Nie dziwi mnie to bo mój przypadek był od początku bardzo trudny do zdiagnozowania. Były brane pod uwagę takie choroby jak SM czy Leukodystrofia a w końcu po 7 latach badań Stwardnienie Boczne Pierwotne.

szucia

Tereniu,trzymaj się Kochana!Kasia

teresa

Moi drodzy temat zawrotów głowy znów na czasie.
Od tygodnia nastąpiło nasilenie, od wczoraj jest źle. Nie mogę się nachylić, nie mogę się umyć. Nawet teraz kiedy piszę bardzo mi się kołuje i szumi w głowie. Towarzyszy temu uporczywy ból głowy, nudności i uczucie jak bym miała za chwilę odpłynąć. Bardzo się boję, że dojdzie do tak silnego zaostrzenia jak rok temu. Nie pomagają żadne leki neurologiczne. Mieszkam sama więc muszę sobie jakoś radzić, a każda czynność nasila ból i zawroty głowy. Bóg jeden wie co będzie dalej, a sił i cierpliwości coraz mniej:(

marek

Ciężko nam coś doradzić,Teresko,jesteśmy z Tobą,trzymaj się jakoś proszę.
marek,Kasia,Klaudia

teresa

Marku bardzo dziękuję za dobre słowo. Nie oczekuję rad bo po ponad roku już wiem, że na moje dolegliwości nie ma lekarstwa. Napisałam na forum, żeby się raczej pożalić i dać znak, że u mnie też nie jest różowo  mimo tak długiego przebiegu choroby.
Marku mam nadzieję, że jakoś się trzymacie w tym trudnym dla Was czasie.
Serdecznie pozdrawiam Waszą "Trójkę" :)

szucia

Tereniu,własnie,na niektore sprawy ludzie mogą coś poradzić,a nieraz nie,ale wszyscy mogą się pożalić i wszyscy mogą przesłać ciepłe słowo....Zatem Tereniu,wysyłam Ci moc serdecznych myśli,z całego serca.....Kasia

marek

Spokojnie Teresko,trzymamy się,my i Ty jesteśmy silnymi ludźmi,i się trzymamy,po prostu.

ANNAcórkaDANUTY

Tereniu my też jesteśmy z Tobą,
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(