Lek na Stwardnienie Boczne Zanikowe

Zaczęty przez walenciak, 15 Lipiec 2013, 22:21:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

artemis

Rilu,
a ja bym prosiła o kontakt na mojego privat maila..

Ola

Witam ! jestem pierwszy raz na tej stronie  diagnoza we wrześniu od jednego lekarza SLA w pażdzierniku szpital kliniczny neurologi badanie eng i punkcja jeszcze nie mam kompletnych badań z płynu mózgowo-rdzeniowego lekarz przepisał mi Rulizol nie wiem czy to dobry lek jak przeczytałam ulotkę to się przeraziłam czy ktoś na forum zażywał ten lek. Gorąco pozdrawiam :)

marek

#42
Cytat: Ola w 12 Listopad 2014, 21:31:45
Witam ! jestem pierwszy raz na tej stronie  diagnoza we wrześniu od jednego lekarza SLA w pażdzierniku szpital kliniczny neurologi badanie eng i punkcja jeszcze nie mam kompletnych badań z płynu mózgowo-rdzeniowego lekarz przepisał mi Rulizol nie wiem czy to dobry lek jak przeczytałam ulotkę to się przeraziłam czy ktoś na forum zażywał ten lek. Gorąco pozdrawiam :)
Witaj Ola,wpisz w białą ramkę(prawy górny róg strony) rilutek kliknij szukaj,masa wątków,później wpisz riluzol kliknij szukaj.
pewnie znajdziesz odpowiedź na swoje wątpliwości.(rilutek,riluzol to ten sam lek)
pozdrawiam

Ola


RILU

Cytat: RILU w 22 Wrzesień 2014, 14:07:02
Repamun

Dzsiaj 22.09.2014 przeprowadziłem długą rozmowę z Dr.Erwin Walraph .
Medykament Repamun musi być zaakceptowany przez lekarza prowadzącego.
Otrzymam przesyłkę ze strzykawkami do pobrania krwi i ankiety do wypełnienia dotyczące
aktualnego stanu zdrowia mojej żony.

Na razie tyle . Będę tu pisał dalej o moich dalszych poczynaniach i wszystkich informował
Jak będzie z tą terapią i co nastąpi itp .Nic nie mam do stracenia więc podjąłem ryzyko
Serdecznie pozdrawiam
Rilu  :)

http://www.dr-walraph.de/ (strona internetowa) link - Doktora E.Walraph

Dzisiaj po godzinnej rozmowie . Lekarz prowadzący , domowy odmówił leczenia Repamun-em

Repamun jest jeszcze niedopuszczony w BRD dla chorych na SLA .
Muszę czekać   :-[
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

hrecz

Witam
Jestem nowy na forum ale czytam je od 2 lat czyli od momentu zdiagnozowano u mojego tata stwardnienia zanikowego bocznego. Od czerwca tamtego roku tato podłączony jest do respiratora, wiek 62 lata. Dlaczego lekarz prowadzący odmówił leczenia ? czy warto wysłać tam krew do badania ?
Pozdrawiam

retina

Hrecz, tego powinieneś dowiadywać się od lekarza. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, ze lekarz odmawia pomocy.

annamariak

Witam, jestem tutaj nowa więc wybaczcie jeśli się powtarzam ale nie znalazłam konkretnych informacji na ten temat. A mianowicie chodzi mi o lek/ suplement Cerebrolysin. Czy ktoś coś o nim słyszał? A może ktoś go przyjmuje?