Hematolog w Gdańsku

Zaczęty przez ANNAcórkaDANUTY, 13 październik 2013, 14:43:03

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

ANNAcórkaDANUTY

Kochani, troszkę inny temat i prośba.
Szukam dobrego hematologa w Gdańsku, lub Gdyni na NFZ. Czy macie może jakieś informacje?
Dziękuje za każde info.
Pozdrawiam ciepło.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

melassa

Klinika Hematologii i Transplantologii przy UCK w Gdńsku, na Dębinki 7 - tam mają Poradnie Hematologiczną, chyba najlepsi specjaliści  i na pewno wizyty na NFZ, niestety nie wiem ile się czeka. Zadzwoń (58) 349 22 30, 349 22 33  może akurat się uda. Pozdrawiam :)
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...

ANNAcórkaDANUTY

dzięki będę próbowała sie tam dostać :)

ANNAcórkaDANUTY

Kochani, bałam się SLA u siebie, wciąż trwam przy chorej mamuni a tymczasem sama zmagam sie z jakaś chorobą autoimunologiczną :( Zamiast być z mamunią muszę walczyć o diagnozę u siebie by była nadzieja na lek i leczenie. Proszę o modliwę.

teresa

Aniu napisz więcej, co się dzieje z Twoim zdrowiem?
Jestem z Tobą, pomodlę się za Ciebie. Trzymaj się ciepło :)

ANNAcórkaDANUTY

Tereniu, do tej pory miałam tylko małoplytkowość i nieprawidłowy szpik. Zrobiłam badanie ANA2 i wykryło w grasicy przeciwciała przeciwjądrowe, które świadczą o chorobie tkanki łacznej. Pare tygodni temu dostałam dziwną wysypkę na dłoniach a od soboty mam czerwone plamy na nodze. Prawdopodobnie to skaza krwotoczna, ale moja lekarka ogolna nie zna sie na tym i chyba dopiero uczy się na mnie... W czwartek jadę prosić o przyjęcie do przychodni tkanki łacznej.
Ogolnie jestem osłabiona, pod kolanami mam chyba torbiele Bakera, choć to też do wyjaśnienia (USG w połowie stycznia) Teraz wiem co to znaczy czekać na diagnozę :( Hematolog podejrzewa początek choroby lub mieszankę chorób autoimunologicznych. Jakby to nie brzmiało, jest się czym martwić :( Czekam z niecierpliwością na diagnozę, ale z tego co wiem nie ma leku a jedynie sterydy.

Pozdrawiam i dziękuje za modlitwę.

teresa

Aniu życzę cierpliwości i wiary, że będzie dobrze.
Nie dziękuj, za modlitwę się nie dziękuje. W wolnej chwili szepnij słówko do Boga za mną :)
Życzę Ci aby Nowy Rok przyniósł dla Ciebie same dobre wieści.
Pozdrowienia i ucałowania
Teresa

ANNAcórkaDANUTY

Udało mi się dostać do lekarki reumatolog, zajmującej sie również chorobami tkanki łącznej i już zaczełam robić drobne badania a 20 stycznia mam planowane przyjęcie do szpitala. Czeka mnie seria badań by zdiagnozować co mi jest. Bedę leżała w budynku blisko mamuni.
Styczeń to dla mnie miesiąc wizyt u lekarzy i robienie badań, w sercu płaczę bo nie mogę być długo przy mamuni i drżę co mnie czeka.
Mam nadzieje, że Wam Nowy Rok zaczął się lepiej.
Pozdrawiam

ANNAcórkaDANUTY

Kochani wyszłam ze szpitala, ale na wyniki trzeba czekać 2 tyg.
Niestety podejrzewają u mnie jakąś chorobę neurologiczną, ale na diagnozę trzeba czekać.

ANNAcórkaDANUTY

Odebrała wyniki i wskazują na chorobę Sjogrena, ale lekarka od tkanki łącznej bardziej wskazuje na SM. Teraz czekam na konsultacje neurologiczną by wykluczyła lub potwierdziła SM.
Przeraża mnie i jedna i druga choroba :(

fiko3

Będzie dobrze, może nie będzie tak źle. A co do samego tematu dobry Hematolog w Gdańsku to pan Wojciech Baran https://ranking.abczdrowie.pl/ Przez wyszukiwarkę znajdziesz naprawdę dobrych specjalistów

Do góry