studiowanie z SLA

Zaczęty przez Ogaruus, 01 marzec 2014, 13:24:20

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

slawek

Jak macie miejsce to lepiej najazd niż schodołaz
Pierwsze objawy maj 2011 . Nadal pracuję i to dobra motywacja żebym wstać i się ruszyć . Oczywiście dzięki KOCHANEJ ŻONIE !!!

Ogaruus

Nie mamy miejsca. Gość od sprzętu powiedział, że schodołaz gąsienicowy będzie najlepszą opcją.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

Przedłużyli mi umowę o pracę do końca tego roku ;)
9 miesięcy dość stabilnej motywacji, żeby wstać z łóżka i coś porobić.

Ja30

Cytat: Ogaruus w 21 marzec 2018, 20:31:46Przedłużyli mi umowę o pracę do końca tego roku ;)
9 miesięcy dość stabilnej motywacji, żeby wstać z łóżka i coś porobić.
Gratuluje!!!

Ogaruus

Tomkowi dzisiaj wypadł pierwszy ząb. Strasznie przeżywał :D

Zachęcam do pisania w tym dziale. Nikt od połowy listopada 2017 nie podzielił się swoją historią. Chcę byśmy tutaj na forum byli swego rodzaju rodziną wspierająca się w smutnych i radosnych chwilach życia z tą drzazgą w dupie (jak to ś.p. Catavinos określił sla) 

Ogaruus

W końcu wczoraj dostałam schodołaz gąsienicowy z nowym wózkiem. Bardzo solidny sprzęt, ale zajmuje dużo miejsca i ciężko nim manewrować.
Jak widać załatwianie takiego sprzętu trwało prawie 3 miesiące...

Ogaruus

09 czerwiec 2018, 22:11:19 #206 Ostatnia edycja: 10 czerwiec 2018, 14:03:40 by Ogaruus
Cytat: masza w 02 wrzesień 2015, 18:17:24Zuch chłopak  ;D
Ani się obejrzysz jak Ci zamelduje, że takiego rosołku, jak w przedszkolu to Ty robić nie umiesz... Ha, ha, ha! Mój do dziś mi o tym przypomina  ;)
Dorosły facet, a oczka mu się śmieją gdy wspomina przedszkolne kluski z truskawkami  :D

3 lata  później:
Pytam synka co dzieci najbardziej lubią jeść na obiad w przedszkolu i odpowiada, że spaghetti.
- A dlaczego spaghetti - drążę
- bo można wziąć bez sosu - odpowiada
- i ty tak sam makaron wcinasz?
- tak, taki jest najpyszniejszy 

Dziwne smaki te nasze dzieci mają. Podzielcie się nimi, zachęcam:)

meg

Hahaha, sam makaron, nieźle ;D 
Moje dzieciaki akurat lubią makaron ze wszystkim - z gulaszem, z jogurtem owocowym, generalnie nie stwierdzam u nich żadnych udziwnień, poza tym co u wszystkich dzieci, czyli pietruszka i koperek są trucizną i trzeba kategorycznie unikać :D

madzia 32

Moje dziecko też lubi spaghetti, uwielbia wszystko co jest mięsne, czekoladowe i uwielbia sosy... Natomiast nie zje niczego pod postacią galaretki, mówi Panią że jest uczlony, chociaż nie jest.....  ;D Jak mu mówię że ty przecież  nie jesteś uczelny  na galaretke to mówi  że jest, a chyba on wie najlepiej bo to on jest uczulony, a nie ja ;D
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Ogaruus

Tomek też uwielbia sosy, zwłaszcza sos sojowy. Wcina sushi aż mu się uszy trzęsą ;)

Do góry