Przygotowuję artykuł, szukam osób z SLA lub ich opiekunów

Zaczęty przez Newsweek Polska, 26 Sierpień 2014, 12:51:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catavinos

Cytat: Maria w 22 Wrzesień 2014, 13:13:17
Odniosłam się jedynie do amerykańskiej akcji, która wspiera tylko koncerny farmaceutyczne.

powtórzę

Ta amerykańska akcja w miesiąc dała DD więcej niż przez całe 6 lat

gieroja ci wybaczam bo nadal jestem twoim fanem, co do mieszania w głowie możesz mieć rację

Przemyśl jeszcze raz amerykańską akcję i pomyśl o tych co dostali i dostaną pomoc od Dignitas Dolentium dzięki satanistycznemu rytuałowi oblewaniu się wodą

Maria

łopatologicznie
w USA ICB wspiera tylko koncerny farmaceutyczne. O Polsce nie wspomniałam, teraz dodam,
w Polsce ICB wsparła m.in. D.D.(bezpośrednia pomoc dla chorych na SLA).
Teraz dostrzegasz różnicę?
Pikanterii dodaje fakt, że ogłupiały tłum fanów ICB na ogół pojęcia nie ma na co robi zrzutkę.
W USA badania nad poszukiwaniem leku na ALS odbywają się przy wykorzystaniu komórek macierzystych.
Brzmi niewinnie  prawda?
Wszyscy mamy "wdrukowaną" pod tym hasłem krew pępowinową jako źródło. A tu jednak nie. Pozyskuje się je z
LUDZKICH  EMBRIONÓW
Cywilizacja śmierci albo antycywilizacja, to jest właśnie to, do czego doszliśmy. Hasło po trupach do celu, przestaje w tym barbarzyńskim świecie, mieć wydźwięk pejoratywny. Relatywizm moralny, to wizytówka naszych czasów.
Ps. Tak się dzieje, że teorie spiskowe żyją ostatnio wcale nie za długo, bo się pojawiają jako wiadomości i przestają być domeną oszołomów.
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

catavinos

Wiem, wiem, skończyłem 6 klas , test IQ zawsze wychodzi mi nieco ponad 40 i nawet łopatologicznie nie zdaje czasem u mnie egzaminu.

Parszywi Amerykanie ,bezbożni grzesznicy jeśli wynajdą lek na SLA to będzie on ,,be" bo  ogłupiały tłum fanów ICB na ogół pojęcia nie miał, że robi zrzutkę na holocaust embrionów

Gdyby kobiety nie rozkładały nóg do pobrania embrionu lub jajeczka a faceci nie trzepali kapucyna do banków spermy nie byłoby problemu z embrionami

Przemysł kosmetyczny wykorzystywał kiedyś płody, łożyska itd do produkcji kremów, perfum i nie zastanawiałaś się nad tym kiedy ich używałaś ani Ty ani ja.

Trzeba było się wypowiedzieć na łamach Newsweeka na co idą pieniądze z akcji i zamiast nr konta DD podać link do artykułu pod którym podpisał się jakiś  anonim

Wiem, wiem, skończyłem 6 klas , test IQ zawsze wychodzi mi nieco ponad 40 i nawet łopatologicznie nie zdaje czasem u mnie egzaminu...