Dobry neurolog od SLA - lista lekarzy, Polska, Niemcy

Zaczęty przez oscar, 09 wrzesień 2015, 07:52:41

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

dph

Cytat: Leh w 30 czerwiec 2016, 10:40:35dr hab n.med. Maciej Świat - Ordynator w szpitalu w Rybniku. Specjalista bardziej od udarów ale lekarz z otwartym umysłem. Ma za sobą staże we Wiedniu, Filadelfii oraz 2 lata pracował w Londynie. Polecam go jako lekarza, który szuka, drąży aż znajdzie(lub też nie bo jesteś zdrowy;)). Tłumaczy wszystko szczegółowo i naprowadza pacjenta na prawidłowe tory. Ja już raczej z usług innego neurologa nie mam zamiaru korzystać. Prywatnie przyjmuje Rybnik i Zory.

jesteś z Rybnika, chorujesz też na SLA? pytam bo jestem z Rybnika

Leh

Cytat: dph w 11 lipiec 2016, 13:11:58jesteś z Rybnika, chorujesz też na SLA? pytam bo jestem z Rybnika

Nie choruję na SLA, przynajmniej tak twierdzą lekarze Neurolodzy w tym dr Świat. Na dzień dzisiejszy mam jedynie neuropatię uciskową nerwów łokciowych. Tak jestem z Rybnika. Jeżeli czegoś potrzebujesz daj znać. pozdrawiam. Lechu

oscar

Może pojawił się w kraju jakiś nowy lekarz godzien zarekomendowania na tym forum ?

Ogaruus

teraz na botanicznej 3 w krakowie w poradni sla przyjmuje dr. Wiatr. Też jest dobrym neurologiem, ale nie wiem jak radzi sobie w kontakcie z pacjentem.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

madzia 32

Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

buczax

Ja osoboscie nie polecam dr drac. Zupelnie nie slucha pacjenta.

kalicki

Buczax śledze Twoje watki. Mówiłas,że opiszesz wizyte u Drac. Mozesz to zrobić?
Co Ci powiedziała?
Co mówiła o SLA? Jaką chorobę Ci zdiagnozowała?

Robert_Zabrze

Pani Profesor Kazibutowska-Zarańska od października 2016 niestety zakończyła praktykę lekarską z powodu własnej choroby :( 
Wspaniały Specjalista, Lekarz i Człowiek.
Proponuję w dowód uznania wystąpić o przyznanie Pani Profesor tytułu Anioł Medycyny 2016 - prowadzi to fundacja z Warszawy.
Zakładka do głosowania:
http://fundacja-anioly.org/zglos-lekarza/

oscar

Prośba o wpisy, jeśli ktoś ma lekarzy godnych polecenia, sprawdzonych, kompetentnych

The_Magus

Poradnia schorzeń neuromięśniowych na Banacha doczekała się w końcu bardziej konkretnego podejścia do pacejntów z MND, których obecnie widzi dr Katarzyna Szacka, we współpracy z w/w dr Kuźmą. Terminy z tego co słyszałem dla pacjentów z podejrzeniem lub stwierdzonym SLA/MND są krótsze i bardziej przystępne niż ogólnie, rozpoczyna się tam też pierwsza faza badań genetycznych z inicjatywy Polskiej placówki.
O ile daleko jest nam do takich jednostek jak Oxford MND Centre, zainstniał pewnego rodzaju progres. Jest o niewątpliwie najelpszy kierunek dla osób z województwa mazowieckiego i okolic. 

PandaNomo

Czy ktoś posiada numer do gabientu Prof. Dr hab. Zofia Kazibutowska-Zarańska ? Znalazłam jeden w internecie ale jest komunikat że nie ma takiego numeru

basssik27

Dolnośląskie - Wrocław:

EMG - dr n.med. Magdalena Koszewicz, mistrz w swoim fachu,

Przychodnia Promyk Słońca, ul. Swobodna 8a Wrocław

Lek. med. Barbara Pawlik
Dr n. med. Justyna Chojdak-Łukasiewicz

Do góry