Rehabilitacja - Zielona Góra

Zaczęty przez xROnx, 26 październik 2015, 09:06:17

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

xROnx

Witam wszystkich.
Jestem tutaj nowy - mój pierwszy post na forum :)
Mam tatę chorego na SLA. Obecnie ma niedowład lewej nogi i chyba zaczynają się problemy z prawą dłonią. Ciężko mu się chodzi - już nawet o lasce. Ma wózek do poruszania się po domu. Był ostatnio w szpitalu na badaniach w Nowym Tomyślu. Po tej wizycie ma strasznego doła, nic mu się nie chce, z jedzeniem tak średnio. Jak mu się powie żeby zjadł np obiad to zje ale trzeba go tak delikatnie przymuszać. Po pobycie w szpitalu (wyszedł 22.10.2015) boli go kark (pobierali mu płyn mózgowo-rdzeniowy(?) i podobno może boleć tydzień. Nie boli go tylko jak leży. Dodatkowo doszedł kaszel...
Szukamy rehabilitanta, lekarza, w Zielonej Górze najlepiej. Osoby która zaopiekuje się nim w profesjonalny sposób. Najlepiej na NFZ. Niestety moje poszukiwania na razie nie są skuteczne stąd mój wpis tutaj...
Bardzo Was proszę o pomoc...
Równo rok temu tata jeszcze chodził (lewa noga mu tak "człapała") ale chodził i nawet prowadził sam samochód... a teraz to jest masakra. :(

julaczeks

Polecam zawsze w trakcie takich poszukiwań zajrzeć tutaj na ranking https://ranking.abczdrowie.pl/s/Rehabilitant Zawsze to kogoś z opiniami można poszukać.

Do góry