Respirator Philips Respironic Trilogy 100

Zaczęty przez k.g.d.k, 05 kwiecień 2017, 21:51:51

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

k.g.d.k

Pilnie potrzebuję nawilżacz powietrza do respiratora. Rano po przebudzeniu jest bardzo sucha śluzówka. Język jest aż sztywny. Podobno można nawilżać śluzówkę poprzez nawilżacze które współgrają z respiratorem.  Czy jest jakiś nawilżacz na rynku, który będzie pasować do tego respiratora? Może ktoś pomoże mi w tej kwestii??? ???

Ogaruus

Ja mam respirator innej firmy, ale ten sam problem - suchość w buzi i sztywny język rano pomimo nawilżacza ustaawionego na maksa
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

wiesia_m

proszę pytać Bjeske  http://www.bjeska.pl/kontakt
kierownik serwisu i sprzedaży:
Maciej Markiewicz
tel. :  501 360 466
email: m.markiewicz@bjeska.pl

slawek

Witam
Ja też miałem ten sam problem ale zgłosiłem do pielęgniarki a ona zgłosiła to do firmy która się mną opiekuje
(z której mam respirator)  i za tydzień już miałem nawilżacz .
Pierwsze objawy maj 2011 . Nadal pracuję i to dobra motywacja żebym wstać i się ruszyć . Oczywiście dzięki KOCHANEJ ŻONIE !!!

k.g.d.k

06 kwiecień 2017, 22:32:11 #4 Ostatnia edycja: 06 kwiecień 2017, 22:33:43 by k.g.d.k
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. To ważne. Wszystkiego się uczymy. Trudno tak..... i ciężko,,,,
Czasem brakuje sił.  Tylko ON ma ciągle nadzieje... choć ma świadomość co się z nim dzieje, ale walczy. Wielki i kochany człowiek.

Do góry