Gdzie emg dobry neurolog

Zaczęty przez Alex1988, 17 sierpień 2017, 17:34:40

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

Alex1988

17 sierpień 2017, 17:34:40 Ostatnia edycja: 17 sierpień 2017, 17:36:40 by Alex1988
Witam i prosze o pomoc . Musze wykonac badanie emg i zastanawiam sie nad wybraniem dr tomczykiewicza z warszawy wklejam link ponizej https://www.google.co.uk/search?q=emg%20dr%20tomczykiewicz?? Macie panstwo jakes opinie? Lub o doktor durka keasky warszawa. Jak dlugo trwa emg w koerunku sla??? Bardzo prosze panstwa o pomoc gdyz do kraju przylatuje tylko na tydzien. I prosze o namiary o najlepszego neurologa w warszawie. Nie chce zasmoecac waszego forum moimi obawami gdzyz wiem co przechodzicie dlatego ja dla swojego spokoju chce wszystko sprawdzic... dziekuje za wszelkie  informacje. Waham sie miedzy dr tomczykieowicz a dr durka kesky http://www.emg.warszawa.pl/o-sobie,4.html

eee

Ja miałam robione jedno z trzech badań emg ( ostatnie) u dr Tomczykiewicza i muszę przyznać, że było najdokładniejsze. Trwało godzinę lub półtorej, dr się nie spieszył, wbił się bez problemu w mięsień, w który nie mogła się, mimo wielu prób, wbić się lekarka podczas mojego pobytu w szpitalu. Pełen profesjonalizm, polecam. Niestety, co do neurologa nie mogę nikogo polecić, choć odwiedziłam kilku, mniej i bardziej znanych. W tej chwili już się nie diagnozuję, bo szkoda mi kasy i nie mam czasu. Generalnie w miarę dobrze funkcjonuję, więc pewnie na szczęście nie mam sla. Pozdrawiam

Alex1988

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz!!!! Uffff i jak dobrze ze noe masz sla.... zapisalam sie do doktora tomczykiewicza. Napisz prosze co sklonilo Cie do wykonania tego badania i jaki masz wynik???

Alex1988

A prosze Cie napisz mi czy U ciebie w badaniu neurologicznym wystepuja jakies odruchy patologiczne?? Jakie masz objawy??? I co sklonilo Cie do myslenia ze to akurat moze buc sla???

anastazja

No właśnie jak to jest z tymi odruchami?  Czy prawidłowe odruchy wykluczają Sla?

Alex1988

Anastazja z tego ile juz przeczytalam to prawidlowe badanie neurologiczne bez odchylen od normy raczej wyklucza kazda neurologiczna chorobe. Jak to jest U Ciebie??? Co masz zdiagnozowane? Mialas pelne emg? I jak badanie Twoje neurologiczne???

anastazja

U mnie wszystko zaczęło się rok temu. Powiększone węzły pod pachami. Badania krwi,rtg klatki piersiowej., usg piersi i tych węzłów bez zastrzeżeń. Miesiąc później od znalezienia tych węzłów przez dwa tygodnie ból głowy i oczu w dotyku oraz mdłości. Wyspałem mi się pełno mętów w oczach. Okulista oprócz mętów żadnych nieprawidłowości nie widział i przyczyną nie została znaleziona. Następnie nocne drętwienia dłoni od września do dziś. Drętwienia tylko w pozycji zgjętuch rąk w łokciach i podczas spania na nich. Po zmianie pozycji momentalnie ustępują. Stany podgorączkowe do 37.4. Nie zawsze ale są. W listopadzie pojawiły się jakieś wibracje w stopach. Są do dziś. Oraz w dłoniach. Fascykulacje wszędzie ale sporadyczne tzn,że są dni że zadrży mi tylko raz w łydce. Neurolog podejrzewał polineuropatie i skierował mnie na eng a tam wyszła rozpoczynająca się neuropatia ruchowa z ucisku w łokciu. Do tego wszędzie czuje puls, nawet w palcach. U neurologa pokazywał 130. Po alkoholu czuję się lepiej. Nie czuję tych wibracji. Odruchy mam prawidłowe.  3 neurologów nie stwiedziało nieprawidłowości. Ogólnie czuje się ok. Pływam, pokonuje 50 km rowerem i 10 km biegając bez problemu. Gorzej psychicznie. Wcinam neurovit. A badania jakie miałam dotychczas to tarczyca, bolerioza elita,  mocz, rtg kr szyjnego, morf z rozm, ob, crp CK wapń magnez potas sód cholesterol kreatynina trójglicerydy bad ginekologiczne. Wszystko ok jedynie glukoza lekko podwyżona . Przy normie do 99 ja m na czczo 106.

Alex1988

No ale najwazniejsze ze tu zadnego sla nie ma!!!!! To jest radosc! Ja mam fascykulacje wszedzie i koszmarny bol rak od palcy do lokci. Tak jakby moesnie mnie bolaly do tego jak slusze wlosy np lewa reka to zaraz mi mocno dretwieje i czesto ogolnie mi dretwieje lewa reka, bol plecow czesto i sztywnosc karku!  Czeste uczucie chodzenia robaczkow na palcack dloni. Jestem przerazona.U ciebie z tego wszzystkiego co dalej robisz to wszystko super.

anastazja

Ja cały czas myślę o sla. Lekarzowi mówiłam o swoich objawach to mówił że absolutnie tego nie podejrzewa bo nie ten wiek, nie ten profil pacjenta, prawidłowa siła, odrychy itd. Ale wiek za mną nie przemawia mam 37 lat a na tym forum są chorzy dużo młodsi. Te robaki na dłoniach też czasem czuję ale najczęściej gdy się zdenerwuje. Mam bóle łokci i przeczulica w ręce gdzie mam stwierdzoną neuropatie. Ten puls też mnie przeraża.

Alex1988

Nie mniej jednka w takim wieku sa to sporadyczne przypadki. Zobacz badanie neurologiczne masz w normie! Jest to wrecz nie mozliwe zeby badania bylo w normie a byloby sla ... czasami mysle ze to co sie dzieje moze byc na tle nerwowym... emg tez chyba masz dobre? Jak sie do tego odniosl lekarz?? Zreszta masz wykluczone sla i przestan o tym myslec!!!!! Bo nasza psychika potrafi zrobic z naszym organizem wiecej niz sie spodziewamy dlatego ja ide na pelna prywatna diagnostyke! Robie pelne emg w kierunku sla! Dr opuchlik i rezonans calego kregoslupa.

anastazja

No właśnie ja nie miałam emg tylko eng. To zupełnie inne badania.  Neurolog twierdzi że nie ma powodów aby robić emg.  Gadał jeszcze że gdyby to było sla to w eng by było widać bo gadał coś o jakimś bloku przewodzenia i fali F. Dla mnie czarna magia. Tyle rzeczy się dzieje z moim organizmem i nie mam znalezione przyczyny. Powiększone węzły chłonne cały czas a przyczyny nie ma, nagły wysyp mętów i przyczyny nie ma, nocne drętwienia dłoni i mimo starań też nie wiem co jest powodem. Boję się co dalej.

Alex1988

Anstazja to sie nie trzyma kupy!!! Jestes swietnie sprawna fizycznie! W sla jest to nie mozliwe.... a dla swietego spokoju wykonaj sobie prywatnie emg i wtedy bedziesz miala czarne na bialym i sie uspokisz ... skad jestes?? Glowka do gory w zyciu nie masz tej choroby! Nie masz zadnych objawow a do tego funkcjonusz idealnie!!!

The_Magus

Drodzy Państwo EMG nie jest potrzebne do wykluczenia MND, a jedynie to potwierdzenia diagnozy klinicznej. Także głowa do góry i zdrowia! 

Impryyyk

a w stolicy gdzie mozna wykonac badanie EMG?

Alex1988

Hej ja robilam u dr Tomczykiewicza w stolicy bardzo dokladny. Ale po co ci emg? Sa do tego wskazania? Jakis lekarza to zalecil?

Kongresowyy

Ja badanie EMG miałam wykonywane w Rex Medica Sport w Warszawie. Już nie pamiętam dokładnie ile płaciłam, ale mają cennik zamieszczony na stronce to sobie zerknij, bo nie chce wprowadzać w bład. W każdym razie szybko i bezproblemowo.

Do góry