Spotkanie dla chorych na SLA!

Zaczęty przez mnd.pl, 14 listopad 2018, 21:26:36

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

mnd.pl

Czas na wymianę doświadczeń, dobrą kawę i spotkanie tych, których znamy tylko z forum lub ze słuchawki telefonicznej. Zapraszamy chorych, rodziny, personel medyczny i studentów - każdego zainteresowanego!

Kraków 24.11.2018 (sobota) Godzina: 11:00 - 15:00
Adres: Hotel Best Western Premier, Opolska 14A, 31-000 Kraków

Spotkanie z gościem głównym: prof. dr hab. Magdaleną Kuźma-Kozakiewicz - Panią doktor zajmującą się naszą chorobą na forum całej Europy. Opowie nam o najnowszych badaniach dot. SLA.

Będzie również nami zaufany doradca sprzętu rehabilitacyjnego Pan Grzegorz Bałajewicz, który na bazie prezentacji pokaże nam najnowszy sprzęt rehabilitacyjny.

Najprawdopodobniej będzie również z nami Pani Psycholog, która pokaże nam jak radzić sobie każdego dnia z tą chorobą na poziomie psychicznym i jak radzić sobie ze stresem przy tej chorobie. Zaszczyci nas również swoją obecnością Pani Bożena Jóźwiak, która sama jest chora na SLA i od lat radzi sobie z ta chorobą, a jej optymizm zaraża wszystkich. Szczegółowy plan z podanymi godzinami spotkań z poszczególnymi osobami wkrótce.

Pamiętajcie - najważniejsze jest spotkanie z innymi chorymi, wymiana doświadczeń i cieszenie się wspólną obecnością.

Do zobaczenia w Krakowie już wnet!  

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1542227196&archive=&start_from=&ucat=&

Ogaruus

W związku ze spotkaniem utworzyliśmy na naszej stronie na Facebooku wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/354978241943379/
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Do góry