hmmm

Zaczęty przez woy, 11 kwiecień 2018, 22:08:45

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

The_Magus

Absolutnie nie, możesz użyć benzodiazepin jeśli masz jakieś, a z lekarzem pogadaj o mirtazapine lub tradozonie

woy

Czyli xanax mogę brać 0.5mg?

meg

Nie no, sorry chłopaki, ale porady jakie leki brać i z czym, tym bardziej że są to poważne leki na receptę, to już jest chyba przegięcie na publicznym forum :-\  Woy proponuję poczekać z tym do wizyty u lekarza.

The_Magus

19 maj 2018, 09:01:50 #83 Ostatnia edycja: 19 maj 2018, 09:07:50 by The_Magus
Xanax możesz brać 0.5mg na noc do czasu wizyty

Meg - napisał wyraźnie, że do lekarza idzie, to ma do tego czasu nie spać? Nie ma tu żadnego złamania protokołu, bo ja tych leków mu nie dobieralem, nie diagnozuje go lub lecze na odległość, więc gdzie problem?
Wiesz, ze brak snu przyczynia się do neurodegeneracji?

woy

Dostalem hydroxyzynę na noc, emg za tydzień w poniedziałek, u mnie z nowości doszła chrypa i fascykulacje są juz na udzie przez 70-80 procent czasu... dzieki seroxatowi troche latwiej na umyśle

The_Magus

Psychiatra Ci to wypisal czy lekarz ogólny? Jak ten pierwszy to lepiej poszukaj innego, są o wiele lepsze środki, ktoś nie zna ebm'u
Do fascykulacji się po prostu przywyczaj, tak już będzie, taka Twoja natura

woy

Przepisał mi je neurolog, wieczorkiem przeczytam co podrzuciłeś

The_Magus

To idź do psychiatry, neurolog niech się zajmie neurologia

The_Magus

W skrócie jest tam, że nie ma wystarczających dowodów na leczenie gad hydroksyzyna
Obecnie najczęściej stosowanymi lekami na sen są mirtazapina i tradozone, a do tego wzmacniają efekt ssri
Hydroksyzyna kompletnie nie ma miejsca w nowoczesnej psychiatrii, to jest lek antyhistaminy ze słabym anatagonizmem 5HT2A, przepisują go lekarze ogolni którzy spali na zajęciach z psychofarmakologii na zasadzie lepsze to niż nic

The_Magus

10 czerwiec 2018, 10:01:45 #90 Ostatnia edycja: 10 czerwiec 2018, 10:03:36 by The_Magus
Genialnym lekiem jest też fenelzyna, której niestety w Polsce nie dostaniesz, ale przy braku skuteczności duoterapii za pomocą ssri i ww antagonistow serotoniny jest to coś nad czym warto się zastanowić

Podstawa to znaleźć dobrego i zaufanego psychiatre, żebyś nie latał z tym do ludzi, którzy jak widać nie mają o leczeniu pojęcia

woy

Emg "brudne" wynik papierowy bede mial za jakies 2-3 tyg

Szarlotka87

Co to znaczy brudne ? Co lekarz powiedział ?

woy

W nogach wyszły fibrylacje i fascykulacje dokładny wynik będę miał za 2-3 tyg i skonsultuje z Panią Gołąb-Janowska

Szarlotka87

To jeszcze nie musi być sla ... ale juz napewno nikt Cie do psychiatry nie bedzie odsylał..

Do góry