Lunazyna na ALS, nowotwory itd.

Zaczęty przez TomaszGraf, 22 Październik 2018, 18:23:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomaszGraf

Witam wszystkich.
Muszę podzielić się informacją .. w Polsce od 2014 roku trwały prace nad lepszym i tańszym uzyskiwaniem Lunazyny ..białka z soi..która jako pierwsza została określona mianem pokarmu epigenetycznego.
Preparaty jakie istnieją na rynku miały jej do tej pory mikroskopijne ilości z uwagi na gigantyczny koszt wytworzenia, spektrum udokumentowanego działania jest bardzo szeroki, prześlę materiały..
Jedną z najpoważniejszych spraw jest dobre jej działanie przy ALS..
Tu chcę nadmienić, iż absolutnie nie traktuję tej informacji marketingowo. Po prostu mam znajomą, która miała męża z tą chorobą i wiem co ona znaczy.
Materiały na ten temat będziemy dopiero zbierać i publikować.. dlatego chcę tylko przekazać informację. Jesteście Państwo jednymi z pierwszych osób w Polsce, które dowiadują się o naszj polskiej Lunazynie,
W weekend byliśmy na konferencji z prelegentami prof. Krzysztofem Warzechom i dr Filipem Porzuckiem właśnie w tym temacie. Sam bardzo chcę aby ten preparat działał choć w 30% tak jak usłyszeliśmy.. dlatego jestem bardzo sceptyczny ale to nie oznacza aby nie informować się wzajemnie.
Nie musicie Państwo korzystać z tej informacji.. ale dziękuję, jeśli doczytaliście do tego momentu.
Pozdrawiam serdecznie. Tomasz Graf.
PS Mój numer telefonu 798077369 jeśli ktoś chciałby porozmawiać.
Preparat dostępny będzie od listopada. W kapsułce będzie ponad 800x więcej Lunazyny od amerykańskich specyfików.
Zainteresowanym mogę przesłać dostępne materiały.