Studiowanie i pracowanie z SLA

Zaczęty przez Ogaruus, 01 marzec 2014, 13:24:20

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

oscar

Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" - to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ogaruus

Dziękuję za trzymanie kciuków, pomogło i obie firmy chciały mnie zatrudnić. Wybrałam fundację Food&Life (http://psfoodlife.pl/), która chce ruszyć z nowym projektem doradcy internetowego. Zaczynam najprawdopodobniej od nowego roku.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

19 grudnia miałam 4 rocznice spania z respiratorem nieinwazyjnym (tzw. "słoniem"). Podkreślam spania, ponieważ jak dotąd nie miałam takiej sytuacji, żeby nagle podczas siedzenia lub rehabilitacji zrobiło mi się duszno. Jednak często w południe ucinam sobie drzemkę z założoną maską.

Nowy rok oznacza dla mnie kolejną rocznicę pierwszych objawów. Już wyjaśniam dlaczego. Otóż w Sylwestra złapałam jakąś infekcję grypo-podobną. 9 dni później miałam studniówkę i robiłam sobie paznokcie u kosmetyczki. Wtedy po raz pierwszy zwróciłam uwagę, że mój palec wskazujący u lewej ręki ewidentnie zachowuje się inaczej niż palec u ręki prawej. Aczkolwiek szacuję, że palec słabł przez przynajmniej 3 miesiąc przed styczniem, ponieważ grałam na gitarze i coraz gorzej mi szło - przede wszystkim miałam problem z "chwyceniem poprzeczki".
I właśnie tak 01.01.2020 oznacza, że rozpoczęło się naliczanie 10 roku od pierwszych objawów.

31.12.2019 byłam na badaniach medycyny pracy i dostałam zdolność do pracy na rok, lekarz nieprzyjemny, okulista spóźniony godzinę, ale ważne, że przeszłam.
Dzisiaj byłam podpisać umowę, ze stażem ruszam 8 stycznia, więc się odezwę w środę  :D   

oscar

Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" - to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ogaruus

W nowej pracy pracowicie. Cały czas mam coś do zrobienia. Tworzę bazę producentów okien, drzwi i oświetlenia w woj. małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim i śląskim. W zeszłym tygodniu robiłam analizę usług wirtualnego asystenta, bo oni chcą świadczyć takie usługi. Także zakres obowiązków mi odpowiada.

Szukam nowej opiekunki, bo aktualna wraca na studia 26 lutego i jak na razie jest beznadziejnie  :-\

Do góry