SLA w diagnozie

Zaczęty przez kret123, 27 marzec 2019, 10:40:25

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

Ogaruus

@the_kure

Po pierwsze jak już piszesz na tym forum to pisz po polsku, bo nie jesteś chory i sprawnie obsługujesz komputer.
Po drugie, kim ty jesteś, żeby podważać zalecenia lekarza?
Po trzecie, nie pomagasz tylko robisz ludziom mętlik w głowie.
Po czwarte wierzysz w teorie spiskowe i przyznajesz im racje.
Po piąte, sam się gubisz w swoich wypowiedziach i sam sobie przeczysz.
Po szóste nie zdajesz sobie sprawy, jakim samo SLA jest obciążeniem dla organizmu. 
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

the_kure

ale o ktora konkretnie teorie spiskowa chodzi ?

Ogaruus

To, co piszesz o boreliozie, sam ze sobą prowadzisz o niej niespójną dyskusję.

the_kure

21 wrzesień 2019, 19:56:28 #243 Ostatnia edycja: 21 wrzesień 2019, 20:15:44 by the_kure
to moze jeszcze raz :   neurobolerioze leczy sie dozylnie ceftraiksonem przez 3 tygodnie w warunkach szpitalnych   taki jest oficjalny dogmat najoficjalniejszej medycyny a nie zadna teoria spiskowa
po prostu nie kazdy antybiotyk penetruje do mozgu.   

to co pisalem o pogorszeniu - chodzilo o tzw. reakcje herxheimera

to co pisalem o tescie KKI - to by sarkazm/ironia hatever.   

a przypomnienie kretowi o tym zeby bral probiotyki chyba jedynie swiadczy o mojej dobrej woli.

Reasumujac wszystkie twoje zarzuty to jakas totalna aberracja (poza tym pierwszym).

kret123

Zamur (cefuroxime)
https://en.wikipedia.org/wiki/Cefuroxime

"Unlike most other second-generation cephalosporins, cefuroxime can cross the blood-brain barrier."

To samo mówił mi lekarz.
Życie to dążenie Wszechświata do maksymalizacji wzrostu entropii.

kret123

Obserwacje Zamur500 po wzięciu 8/40 tabletek.

- niestety nie pomaga na moje zatoki. Najwyraźniej moje zatoki mają podłoże wirusowe.
- eliminuje skurcze mięśni, co powoduje znaczne poszerzenie zakresu ruchów

kret123

Obserwacje Zamur500 po wzięciu 24/40 tabletek.

Minusy
- bóle stawów biodrowych w nocy coraz większe. Horror, wracam do Biofenac 2x100mg
- zwiększa objawy uszkodzenia UMN
- powoduje zmęczenie

Plusy
- eliminuje skurcze mięśni, co powoduje znaczne poszerzenie zakresu ruchów
- nie redukuje siły mięśni

GUN

Cześć kret,

Co u Ciebie? Jakieś efekty po terapii lekowej? Jak ogólnie postęp objawów?

Pozdrawiam

kret123

Dzisiaj o 09:26:59 #248 Ostatnia edycja: Dzisiaj o 10:16:44 by kret123
Po antybiotyku żadnych różnic.

Generalnie jest coraz gorzej. Szczególnie szybko postępują objawy spastyczności . Tydzień temu udało jeszcze mi się wejść po schodach na trzecie piętro, ale to już było z trudem,  schodek po schodku. Aktualnie daję jeszcze radę samodzielnie umyć zęby,  ogolić się elektryczną maszynką do golenia,  umyć włosy nad wanną. Chodzę już wyłącznie przy chodniku.

Od sierpnia zauważyłem problemy z mową polegające na niemożności wypowiadania długich zdań,  problemami z wypowiedzeniem litery r,  mową mechaniczną.

Jestem już w domu.  Kilka dni temu złapały mnie biegunki i rozwolnienie. Pewnie dzieci coś przywlokły ze szkoły,  to było tuż po tym jak skończyłem brać antybiotyk. Wiadomo organizm był po antybiotyku osłabiony.  To były ciężkie dni i noce.

Z tą spastycznością to muszę coś zrobić,  Baclofen daje bardzo mało,  aktualnie  testuję  ponownie Sirdalud MP 6mg/doba,  później spróbuję jeszcze Relanium i Methocarbamol. Szkoda tej siły, która się marnuje przez spastyczność.

Aktualnie w wyniku tego że mam mało sił jeśli chodzi o podnoszenie rąk do góry to nie piszę już długich zdań na klawiaturze.  Do wprowadzania tak długich tekstów jak ten wykorzystuje w Google Chrome  stronę https://www.speechtexter.com/.

Ogaruus

Cytat: kret123 w Dzisiaj o 09:26:59Jestem już w domu.  Kilka dni temu złapały mnie biegunki i rozwolnienie. Pewnie dzieci coś przywlokły ze szkoły,  to było tuż po tym jak skończyłem brać antybiotyk. Wiadomo organizm był po antybiotyku osłabiony.  To były ciężkie dni i noce.

Aktualnie w wyniku tego że mam mało sił jeśli chodzi o podnoszenie rąk do góry to nie piszę już długich zdań na klawiaturze.  Do wprowadzania tak długich tekstów jak ten wykorzystuje w Google Chrome  stronę https://www.speechtexter.com/.

Niestety SLA + coś to masakra. Właściwie powoduje to, że chory nic nie jest w stanie zrobić w ciągu dnia.

Nie masz problemu, żeby speechtexter zrozumiał Twoje niewyraźne "r"?

kret123

Cytat: Ogaruus w Dzisiaj o 11:38:47Nie masz problemu, żeby speechtexter zrozumiał Twoje niewyraźne "r"?
Nie mam.

Do góry