W trakcie diagnozowania

Zaczęty przez Garasuo1999, 21 Maj 2021, 20:39:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Garasuo1999

Witam całe forum. Nie jest mi łatwo pisać ten post,jest mi cieżko i widze ze chyba powoli zbliżam sie do niestety do diagnozy. Nie wiem co robić proszę o rozmowe i rady.

Od ponad 2 lat odczuwam fascykulacje na całym ciele w roznych miejscach rozne dziwaczne odczucia mrówek podskorą itp...
Rowniez pierwszy raz 2 lata temu zaczełem odczuwam dziwne rzeczy ktorę są do teraz w takiej samej formie ani lepiej ani gorzej moanowicie:

Poruszanie ramionami,zginanie sie w dół w pozycji takiej jak do wykonaywania brzuszkow jakby z bioder czuje i widze drżenie totalne drżenie. Tak jak przy zginaniu sie czy przy ruszaniu ramionami jest to drzenie bardzo subtelne. Natomiast jak sproboje uniesc nogi i tułów w gore w takiej pozycji wlasnie jak to brzuszkow drży mi całe ciało. Byłem 2 lata temu u neurologa. Zbadał mnie neurologicznie w kierunku SLA poprosiłem o to. Badanie było dokładne lekarz niestwierdził żadnych odchyleń powiedzial ze nic nie wskazuje obecnie na SLA i uspokoiłem sie fasykulacji było jagdyby mniej udałem sie do psychologa poniewaz taka była rada neurologa i jakos powoli wrociłem do normalnosci to wtedy był maj 2019 gdy odbyła sie ta wizyta u tego neurologa. Teraz można by powiedzieć kolejna odsłona problemów od stycznia około 2 msc odczuwałem symetrycznie w jednej i drugiej stopie wibracje w czasie siedzenia problem przeszedl sam. Miedzy czasie ze strachu o SM wykonałem rezonans głowy szyi odcinek ledzwiowy i piersiowy. Badania wyszly perfekcyjnie. Od około 2msc odczuwam parcie na mocz i czesto oddaje mocz był3m z tym problemem lekarz stwierdził ze można wykonac badanie urodynamiczne bo jego zdaniem jest to nerwicowe ale mozna dla upewnienia czy nie jest to nadreaktywnosc pecherzam. Miedzy czasie gdy badałem sie w kierunku SM lekarze podpowiadali mi tezyczke i ze proba moglaby wyjac naprawdę dodatnia. Niedawno znów zaczełem sie martwic o SLA o koło miesiaca uswiadomiłem sobie chwila mam fascykulacje mam te drzenia siłe mam itp... ale moze to poczatek SLA popadłem w panike. Znow wizyta u neurologa tydzien temu znow poprosiłem o badania w kierunku SLA. Pani neurolog naprawde bardzo dokładnie mnie zbadała i rowniez wskazala ze tezyczka moze nie byc tutj złym pomysłem. Znow opisałem wszelkie prpblemy polazałem nawet kiedy i w jakich pozyckach pdczuwam drzenie. Znowu uslyszałem od neurolog w gdańsku ze nic nie wskazuje na SLA odruchy są prawidłowe nie zauważa u mnie fascykulacji. Jezyk mam rowniez w normie. Dużo objawow u mnie pojawia sie i znika nawet pecherz jest raz lepszy raz gorszy miałem 2 tygodnie dzie w cale nie miałem parć i liczba mikcji była całkiem zadowalająca. Mam jakby wysypke swedzace bomble jak w pokrzywce raz je mam raz nie dodatkowo bolą mnie kolana pierwszy epizot z kolanem miałem w wieku 16lat. Obecnie mam 21 nie wiem drodzy Państwo co robić. Najbardziej martwią mnie de drgania. Ktos z grupy opisywał swoje dolegliwosci i dosłownie opisał te drgania w ten idealny sposoob jak ja je odczuwam i dodatkowo ten pecherz. Z drganiem 2 lata temu bywało gorzej bo wystarczyło czasami ze stałem i odczuwałem trzesienie obecnietego nie mam. Co robic? Dużo tu chyba z obrazu wykazuje SLA prawda? Ale czemu caly czas w badaniu wychodze dobrze i lekarz neurolog bez minimalnych wątpliwości mowi mi to na pewno nie SLA? Ostatnio otrzymałem informacje od neurolog ze jesli miałbym faktycznie SLA to każdy neurolog by tej choroby z niczym nie pomylił. A po 2latach w badaniach neurologicznych było by coś widoczne. Aczkolwiek hmm byc moze choroba postepuje naprawde wolno? Objawy są chyba niepokojące prawda? Co mam robić drodzy Państwo. Wiem zdaje sobie sprawe ze jeat to grupa dla osob zdiagnozowanych już ale czuje ze nie mam zgikąd pomocy. Czuje ze niedługo usiąde i nie bede mogl wstac lub pojawią sie pierwsze zaniki? Od 3lat choruje na wrzodziejace zapalenia jelita grubego moze to tez jakas istotna informacja.Oprocz opisanych objawow nie doczuwam zadnych innych

Ogaruus

Twoje objawy nie wskazują na sla.
Tutaj nie diagnozujemy chorób. Bardziej pomogą Ci na forum https://fascykulacje.cba.pl/index.php
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!