Podziękowania za stronę i forum

Zaczęty przez basia, 25 Listopad 2012, 20:17:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basia

Podziękowania należą się i Kojakowi i tym wszystkim , którzy są tutaj od początku , tym wszystkim , którzy samym swoim tutaj istnieniem , swoim pobytem i swoimi wpisami tworzą to wspaniałe Forum ,  tą  Encyklopedię- Panoramę ludzkich cierpień , ludzkich pragnień, ludzkich dążeń do BYCIA ZDROWYM.

Z wielką przyjemnością zauważyłam , że  Forum ciągle się rozwija i że Administratorzy i Twórcy tego Forum , uwzględniają wszystkie prośby i sugestie dotyczące zmian i możliwości ich wprowadzenia.

Pozwólcie, ze ja także podziękuję Administratorom i Grupie Wsparcia za czujność i poświęcenie swojego wolnego czasu, za cierpliwość , za zaangażowanie w życie forum, za utrzymanie forum w wysokiej kondycji i wprowadzanie kolejnych usprawnień, a także za ogrom pracy włożonej w to aby forum trzymało poziom .

Dziękuję Wam za to , że daliście nam to forum . Dziękuję tez społeczności forum za to, że jest i zawsze stara się pomóc. A nam wszystkim życzę aby nie trzeba było już nigdy tworzyć nowego forum , bo to jest świetnie i niech zostanie na wieki !

Zauważyłam , że Wszyscy czujecie się tutaj jak w RODZINIE i to jest piękne.

Dla Administratorów , dla Grupy Wsparcia i dla wszystkich Użytkowników Forum przesyłam szczere pozdrowienia i życzę wszystkim by w końcu wynaleziono lek , który pozwoli Wam wyzdrowieć.

==============
Wątek przesunięty na prośbę AnnaL

AnnaL

Basiu- Tobie tez podziekowania za te slowa.

Juz od kilku dni myslalm o tym samym aby przekazac gorace podziekowania WSZYSTKIM!!!Chyle czolo przed wszystkimi! Ogromny szacunek i wdziecznosc!

Pozdrawiam najserdeczniej!
ania