Egzamin!

Zaczęty przez malajoanka, 15 Styczeń 2007, 21:38:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malajoanka

Coś Wam napiszę,
bo dumna jestem niesamowicie i powstrzymać się nie mogę!!a sam Paweł Wam się nie pochwali,(a jest się czym chwalić!!)
zatem:dziś Paweł zdał egzamin..na 4,5!!
Przebył drogę z Nowego Targu do Krakowa,pokonał wszelkie niedogodności związane z "przystosowaniem" budynków dla potrzeb osób niepełnosprawnych i z uśmiechem zdał!!
GRATULUJĘ!
powodzenia na kolejnych!:)

BUZzI;)
Twoja mała

Kojak

Nie no, gratuluję :)

Tylko jeszcze napiszcie z czego ten egzamin. :) Mi się nic nie przyznał, że przyjeżdza...

Jedynie dziwi mnie to radość - czy to pierwszy egzamin zdany na taką ocenę? Czyli do tej pory były same 5.0, a teraz nagle 4.5 ;)
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

ma_gosia

Gratulacje Pawle!

Napisz, co studiujesz?

Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam

bożena

ja tez  ci gratuluje moze własnie to cie trzyma nie dajac sie chorobie pozdrawiam zycze zdrowia i sukcesów

malajoanka

Kojak,

Radośc wielka :D-gdybyś zobaczył te 10 stron pytań!! :o Fizjologia zwierząt!!Byłam na tym egzaminie,widziałam pytania i buzię szeroko otwierałam :o!!ogrom materiału!!

Pozdrawiam,Tobie powodzenia na sesji! ;)

iwona

Paweł,     WIELKIE GRATULACJE!!!

teresa

#6
Gratuluję Ci Pawle i naprawdę podziwiam Twój upór z jakim dążysz do celu.
Pozdrawiam

Michał

4,5 całkiem elegancko. Też mi się zdarzało, czasami.. ;) Będziesz weterynarzem? Bo ja mam trzy koty.

Pawel

Studiuję biologię i geologię (jeden łączony kierunek) na UJ w Krakowie. Mam indywidualny tok studiów i zdaję obecnie jedynie egzaminy przygotowując się do nich w domu. W tym roku planuję zakończyć trzeci rok licencjatem z biologii i następnie, jeśli mój stan pozwoli kontynuować studia magisterskie na geologii. Trochę mi się wleką studia ze względu na mój stan oraz czas, jaki upływa na umawianie się z prowadzącymi (tłumaczenie mojej choroby, listy, zaświadczenia itp.), ale może kiedyś uda mi się je skończyć.

Dzięki ofiarności rodziny, przyjaciół i znajomych udało mi się stworzyć w moim pokoju takie małe zoo. Jeśli nie mogę z powodu choroby hasać po polach za sarenkami pomyślałem, że przyrodę sprowadzę do siebie. Mam piękne akwarium z rybami z jeziora Wiktorii i Malawii trzy tropikalne żabki ? drzewołazy żółtopase, parkę węży mahoniowych, stadko około 10 gekonów płaczących i jednego gekona lamparciego, ptasznika olbrzymiego oraz już standardowe zwierzaki psa i kota. Tropikalną trzódką zajmuje się moja mama, która nie tylko ma do tego talent, ale naprawdę ją to cieszy.

Jak mi Kojak napisze jak mam na forum zamieszczać zdjęcia to zobaczycie moją hodowlę  :).
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

MM

Pawełku!!! Jesteś wzorem do naśladowania!!! Pomimo trudów swojej ciężkiej choroby nie poddajesz się i idziesz naprzód. Powodzenia!!!

Pawel

A hoduje jeszcze rzadkie i piekne zwierzatko, ktore tubulcy zwa - ASIA ;D
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

ma_gosia

Życzę sukcesów hodowlanych!!! ;)