Zmiany na forum :)

Zaczęty przez Pawel, 13 Październik 2008, 22:20:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

Drodzy Forumowicze :D!

Mam zaszczyt zaprezentować wam uroczyście nowego moderatora naszego forum:)! Jest nim Teresa Świerczyńska ? teresa, znana od dawna forumowiczom po prostu Terenia. Od dłuższego czasu pomaga mi ona prowadzić forum, więc nadanie jej uprawnień moderatora jest jedynie czystą formalnością. Nie tylko będzie dbać o porządek na forum (drżyjcie spamerzy! ;)) ale przede wszystkim będzie osobą, która na bieżąco będzie starała się pomagać w rozwiązywaniu problemów poruszanych na forum. Swoimi wiadomościami, postami pokazała, że ma wiedzę o samej chorobie, ale także o opiece nad chorym w kwestiach związanych z jej organizacją itp. dlatego śmiało możecie do niej pisać z prośbą o poradę.

Tereska nie tylko wam pomoże, ale również mojej osobie. Decyzja ta oznacza, że będę mniej obecny na forum. Niestety czuję się coraz gorzej przez co nie mogę uczestniczyć w życiu forum tak jakbym chciał. Oczywiście nadal będę bywał na forum i zabierał głos w niektórych wątkach, ale w znacznie mniejszym stopniu. Przez kilka miesięcy będę jeszcze z Tereską równolegle moderatorem, ale później będzie nim jedynie Tereska.

Trzymajcie się ciepło :)!
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

teresa

#1
Dziękuję za miłe słowa Pawełku  :D :D :D

DO FORUMOWICZÓW

Kochani będę się starała pomagać Wam najlepiej jak potrafię i w miarę swoich możliwości zdrowotnych :)
Proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Potrzebuję czasu, żeby się swobodnie poruszać po  forum i opanować "skarbnicę wiedzy", aby udzielać Wam rzetelnych informacji  :)

pozdrawiam