Nasza strona

Zaczęty przez Kojak, 11 Marzec 2006, 14:00:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kojak

Nasza strona główna www.mnd.pl doczekała się w końcu aktualizacji.

Pojawiły się nowe działy:

Aktualności, w którym będą pojawiać się najważniejsze informacje na temat MND

Linki, w którym zostaną zebrane odnośniki do stron o tematyce MND w sieci

Poradnik, zawierający książkę autorstwa dr n. med. Barbary Tomik imgr Bożeny Jóźwiak


W planach są już kolejne zmiany, które powinny wejść w życie w ciągu najbliższych dni.

Równocześnie chciałem prosić wszystkie osoby posiadające jakieś interesujące materiały lub linki na temat tej choroby o podzielenie się nimi.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

Kojak

W końcu pojawił się na naszej stronie dział Rehabilitacja, zawierający ćwiczenia dla chorych i wskazówki co do ich wykonywania.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

poniek

#2
Witam Cię
Gratuluję strony.
Polecam super link, który czytam. jest w j.angielskim ale jest b.wartościowy.
http://www.als.net/
To fundacja ALSTDF - moim zdaniem jedna z najbardziej wartościowych. Twórcą jest brat chorego.
Pozdr
Poniek

Kojak

Nasz serwis posiada nową szatę graficzną, którą zgodził sie wykonać dla nas Krystian Tarajkowski.

http://krystian.tarajkowski.com/
system@tarajkowski.com

Równocześnie przybyły działy: Prawo i Badania, a część starych działów doczekała się aktualizacji.

Zapraszamy do przeglądnięcia serwisu!!
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

Kojak

Nasza strona główna została zaktualizowana. Oto spis najważniejszych zmian:

Dostępna jest do pobrania książka ?Stwardnienie boczne zanikowe? autorstwa Dariusza Adamka i dr Barbary Tomik

Pojawiła się nowa strona w dziale Rehablitilacja: Ćwiczenia oddechowe

Znaczące zmiany treści na stronach:

  • Początkowe objawy
  • Prawdopodobne przyczyny

Drobne zmiany w stronach:

  • Krótko o SLA
  • Najważniejsze fakty
  • Czym jest SLA?"
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

Kojak

Kolejna aktualizacja na stronie - tym razem w dziale Leki umieszczone zostały opisy wspominanych leków.

Dodatkowo dodaliśmy kilka zdjęć do artykułów na stronie - dzięki temu zyskały one trochę życia ;)
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

Kojak

Nadszedł czas na kolejne zmiany na stronie :)

Co zostało zrobione:

  • Nowe działy na forum. Paweł ma zająć się porządkami na forum i przenoszeniem odpowiednich tematów ze starych działów do nowych, więc może być trochę chaosu w ciągu najbliższych dni ;)
  • Spore zmiany na stronach:

    • choroba neuronu ruchowego
    • diagnostyka
    • próby nad lekami na SLA
  • Przeorganizowane i dodane nowe linki

W planach jest jeszcze kilka zmian, które powinny wejść niedługo w życie.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

Kate

Wielkie dzięki
- nie macie świadomości jak wielkie rzeczy robicie - ile dobra niesiecie  i jak pomagacie.
Jak mówią moi znajomi - CZAPKI z GłóW PANOWIE !

Małgośka

zuzanka

Zgadzam sie z Katią w 100%, bez tej stronki bylibyśmy "zieloni" jesli chodzi o SLA. Tu dowiaduje się wszystkiego na temat jest starsznej bestii, tu tez poznałam wspaniałych ludzi.
Jesteście WIELCY, dziękuje
Pozdrawiam serdecznie

ryba71

 :-* jesteście wielcy!!!
ja również dołączam się do podziękowań - wiem, że zdobyta tutaj wiedza pomoże mi (i już pomogła ) walczyć z wszechogarniającą bezradnością wobec tej choroby.
swoją postawą nastawiacie nas pozytywnie do działania - a to znaczy więcej, niż puste słowa otuchy, które często słyszymy.
a o statusie forum niech świadczy to, że szukając u lekarzy wiadomości o SLA  odsyłali mnie właśnie do tej stronki  :)

HALINECZEK

Dziękuje wam za tę stronę, pomysł jest genialny.Bez was nie umiałabym sobie poradzić. Po diagnozie ja i moja rodzina zostaliśmy zostawieni sami sobie, to dzięki wam zdobyłam potrzebną mi wiedzę do dalszego funkcjonowania.Może nie uczestniczę w forum tak aktywnie jak niektórzy, ale to dlatego , że macie już potrzebną wiedze z której ja chętnie korzystam.

Sławek

Bardzo ciekawe i interesujące strony. Dowiedziałem się dużo informacji o mojej chorobie i jak z nią żyć. Serdecznie dziękuję! :D :D :D

Kasia24

Dziękuję fundacji Dignitas Dolentium w imieniu własnym i męża za pomoc jaką oferują.
Zawsze pomocni od razu. Dziękuję