Nowy serwer

Zaczęty przez Kojak, 04 Czerwiec 2007, 18:37:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kojak

W najbliższym czasie nasz serwis zostanie przeniesiony na nowy serwer. Został on nam bezpłatnie udostępniony dzięki uprzejmości państwa Agnieszki i Radosława Iwanickich, za co serdecznie im dziękujemy  :)

W związku z tą przeprowadzką w najbliższym czasie strona główna oraz forum prawdopodobnie nie będą działać przez krótki okres. Planowany przestój nie powinien przekroczyć 24 godzin.

Zarówno adres strony mnd.pl jak i forum nie ulegnie zmianie.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

ma_gosia

Witam!

Świetnie, że serwis działa już na nowym serwerze, ale w związku z tym pojawiły się u mnie pewne problemy w części dotyczącej forum - coś z grafiką (aktualności i pozostałe stronki są ok).
Na stronie głównej forum brak jest głównej tabelki (tekst jest), brak barwnego tła, brak barwnej listwy w prawym górnym rogu ekranu, która pozwalała na wybór koloru tła oraz brak ikonek w lewej części ekranu. W ich miejsce pojawiły się prostokąciki ze znaczkiem czerwonego krzyżyka oraz informacją "nowe wiadomości" bądź "brak nowych wiadomości". Nie mam niestety odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Czy będę musiała to polubić? :(
Może ktoś jest mi w stanie pomóc, badź podpowiedzieć co mam zrobić?

Pozdrawiam ma_gosia

Kojak

#2
Już powinno być wszystko w porządku. Jeśli ktoś zauważy jeszcze jakieś problemy, to proszę o nich napisać - napewno uda się ke rozwiązać.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.