Testy nowych leków

Zaczęty przez Sławek, 23 Wrzesień 2009, 16:03:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy chcesz brać udział w testach nowych leków?

TAK
13 (76.5%)
NIE
0 (0%)
NIE WIEM
4 (23.5%)

Głosów w sumie: 6

Sławek

W związku z różnymi poglądami chorych i ich opiekunów
na temat testowania nowych leków postanowiłem
przeprowadzić anketę na ten temat.
Zapraszam do brania udziału.
Sławek.

Pawel

#1
Nie n?a tym poleg?ają różnice poglądów. N?a t?ak post?awione pyt?anie oczywiście odpowiedzi?ałem T?AK.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Sławek

Pytanie w ankiecie powinno być rzeczowe i konkretnie zadane.

Jeżeli uważasz że osoby mające różne poglądy na ten temat nie mogą się właściwie odnieść do postawionego pytania, to zaproponuj jakieś inne pytanie.
Ja wycofam ankietę a Ty postaw pytanie do  ankiety takie które Ciebie i innych zadowoli.
            Sławek.

Pawel

Do Sławka:

Zgadzam się z Tobą, że pytania w ankiecie musi być możliwie najprostsze, ale w tym przypadku mamy do czynienia ze złożonym problemem. Przyznaję, że nie mam specjalnego pomysłu na takie krótkie pytanie odnoszące się do tej kwestii. Z drugiej jednak strony nie widzę powodu, aby była ona jakoś specjalnie potrzebna.

Do Rilu:

Gdzie konkretnie na stronie chciałbyś tą ankietę umieścić?


Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Sławek

#4
Ankieta ma pokazać to jaki ewentualnie procent chorych byłby chętny poświęcić swoje zdrowie lub nawet życie do testowania nowych leków.
Ankieta nie jest wiążąca w żaden sposób dla Stowarzyszenia ani innych organizacji czy lekarzy.
Jest to forma odskoczni dla chorych i opiekunów i pomarzenie sobie co by zrobił gdyby.........

   Sławek

Zbyszek

Czy jest jakas procedura dotyczaca udzialu w badaniach nad nowymi lekami ? Jak mozna sie tam dostac ? i czy jest jakis przydzial wiekowy ?