Oczyszczanie z toksyn

Zaczęty przez adk81, 28 Wrzesień 2009, 19:48:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

adk81

Zastanawia mnie fakt dlaczego w Ameryce udało sie Ericowi pokonać chorobę dietą i oczyszczaniem a w Polsce nikt jeszcze tego nie dokonał.Gdzie tkwi powód? Skoro on twierdzi, że to wina toksyn i wirusów to u każdego powinna nastąpić poprawa stosując się do jego wskazówek.Gdzie tkwi problem?CZy Eric oprócz tego przyjmował jakiś lek, którego oczywiście u nas nie ma?Interesował się może ktoś jego historią bliżej i wie coś więcej na jego temat i sposób walki z chorobą?
Z internetu ściągnąłem książkę DIETA I ODTRUWANIE ORGANIZMU Bernard Jensen.Jest tam dieta 11-dniowa na pozbycie sie toksyn z organizmu.On również twierdzi ze zaniki mięśni i wiele innych chorób biorą się z zatrucia groźnymi toksynami.
Pozdrawiam

Wiktoria

Witam,
chcę zakupić książkę Eric is winning, czy ktoś może już ją ma? gdzie można ją kupić?

Pozdrawiam

RILU

Dobry wieczór
Książka ukazała się w księgarniach .Orginał i przetłumaczona na niemiecki
Cena 15,85 Euro

pozdrawiam
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

RILU

O Ericu coś znalazłem i przetłumaczony link  na język Polski
Google nie tłumaczy idealnie ale sens się łapie a to najważniejsze.

http://translate.google.de/translate?hl=de&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.ericiswinning.com%2Fregimen.html

Pozdrawiam RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Wiktoria

Zamówiłam sobie już tą książkę w USA ale dzięki RILU za ten kawałek, przeczytałam i co mnie zaciekawiło to to, że Eric bierze pod uwagę toksyny z chorób z Lyme czyli krętki boreliozy.
Ta cała detoksykacja jest strasznie droga, może ktoś zna jakieś domowe sposoby na oczyszczanie organizmu? Plastry Green Detox nie wiem czy tak na prawdę coś dają?
Zastanawiam się nad kupnem wanienki do stóp z jonizatorem, który podobno oczyszcza organizm - ktoś może stosuje? widziałam na allegro po 280 zł.

pozdrawiam

P.S. Eric daje nadzieję, tylko jak tu oczyszczać organizm skoro mieszkamy na tym brudnym śląsku?

mariam

Witam wszystkich Forumowiczów.
Mam pytanie  - Czy plastry "Green Detox" to to samo co plastry "AIKIDO" ?
Jeżeli nie to proszę o informację gdzie poza internetem można je kupić i ile kosztują.
Pozdrawiam
Maria M

isia

#6
http://www.netterumani.com.pl/cena_netterumani.htm
Na tej stronie też są plastry 30 sztuk za 199 zl i uwierzcie mi że w tej chwili trzymam ulotkęz produktami Zielarni wysyłkowej Kami i tam takie same plastry kosztują 2 sztuki za 29,90 . Niestety trzeba być bardzo ostrożnym naciągaczy nie brakuje :D
link zielarni
http://www.kami.med.pl/index.php?p319,plastry-netterumani-detoksykujace-i-oczyszczajace-organizm

adk81

199 zl za 30 plastrów to też niezła cena .Może lepiej kupić wanienkę jonizującą.Taka wanienka z 3 wkladami jonizującymi kosztuje 300-400 zl a potem wklady są po 50 zl za sztuke i starcza na miesiac,dwa. Ponoć to lepsza forma detoksyzacji. Najlepiej stosować to i to ale wiadomo są to koszty.

Wiktoria

Zakupiłam w piątek wannę i dziś już Ojciec 3 raz moczył w niej nogi. Po pół godzinie moczenia woda jest czarna a stopy całe opuchnięte. Do tego na wodzie tworzy się okropny kożuch z pianą a także widać plamę podobną do rozlanej ropy. Widok okropny. Wszyscy w szoku, że takie świństwa Ojciec ma w sobie. Kolor czarny i brązowy według producenta oznacza nikotynę i metale ciężkie. Ojciec palił papierosy jakieś 40 lat więc by się zgadzało....
Utwierdzam się coraz bardziej, że to jest powód SLA, tylko pytanie czy po takiej detoksykacji organizmu jest szansa na zatrzymanie chociaż SLA? Jak to możliwe, że Eric nie dość, że zatrzymał SLA to jeszcze cofnął parę objawów?
Cała ta detoksykacja to straszny wydatek. To wannę Ojcu kupiłam ale już z plastrów rezygnujemy bo są strasznie drogie a użycie ich przez 5 dni to bez sensu. Będziemy dziennie moczyć nogi po pól godziny, zobaczymy po tygodniu czy woda będzie dalej nabierać takich kolorów jak teraz. 

Pozdrawiam

muszelka

Znowu mi się oberwie, ale cieżko mi aż uwierzyć, że ludzie w XXI wieku wierzą w takie rzeczy.
Może za rok, moze za miesiąc wynajdą lek na SLA. Nigdy nie wolno tracić nadziei. Kiedy juz będzie skuteczny lek, można nawet zastawic caly majatek by go zdobyc. Życie jest ważniejsze. Ale na dzien dzisiejszy taki lek nie istnieje, a takie metody jak "oczyszczanie z toksyn" wanienką do masażu stóp (!) to zwykle nabijanie ludzi w butelkę. I żerowanie na ludzkiej krzywdzie niestety.

RILU

#10
Dobry wieczór
Muszelko plastry detox nie pochodzą od "Szamana" tylko
zostały przebadane na Pacjentach .
Pacjenci po noszeniu takiego plastra oddawali je do laboratorim .
W tych zużytych plastrach stwierdzono TOKSYNY(i to sporo)
Duże koncerny je produkują i z pełną odpowiedzialnością mogę to
powiedzieć ,że pomagają .Nikt nie twierdzi, że leczą SLA ale pomagają
Można napisać ,też" Nikt nie stwierdził ,że nie leczą SLA"
A po za tym wszyscy czekają na lek uzdrawiający.
Na kongresach ,Książka "Eric Winner" itp neurolodzy też stwierdzają
(przeczytaj ostatni artykuł Pawła) ,że w tej chorobie toksyny
są w organiźmie i są dodatkowym obciążeniem
Odnośnie książki Eric Winner to ,on pierwsze co zrobił ,to wymienił
wszystkie plomby Amalgamowe w zębach na Porcelanowe .
Może coś zapomniałem nie wiem?
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

muszelka

Ja wypowiedzialam tylko swoje zdanie, każdy i tak dokona wlasnego wyboru. W przypadku zmagań z ciężką chorobą trudno się nieraz zdobyc o obiektywizm w ocenie rożnych metod leczenia, dlatego sadzę że spojrzenie kogoś z zewnatrz nikomu nie zaszkodzi. Najwyżej sprowokuje niektorych do przemyśleń i to wszystko.

mila

a ile kosztuje taka wanna prosze odpiszcie

Wiktoria

#13
Nazywa się to hydrosana. Na allegro jest po 250 - 280 zł (ale podobno to jakieś załogi z niemieckich sklepów nie wiadomo ile mają lat, jednakże mają gwarancję więc chyba warto za taką cenę). Ja kupiłam w sklepie za 500 zł.

mila

napiszcie prosze czy lepiej sie po tym chory czuje jak ja nie palilam papierosow nigdy

Wiktoria

Tego absolutnie nie należy traktować jako środka, która ma pomóc. Ja oczyszczam Ojcu organizm wzorując się na Ericu. Nie wiem czy to pomoże, po prostu to robię. Na SLA jak dotąd nic nie pomaga. Oczywiście muszelka wczoraj napisała, ze ludzie XXI wierzą w takie rzeczy, no nie myśl, że ty jesteś najmądrzejsza nie robiąc nic. Nikt tu nie napisał, że to pomoże, nie wiem po co znowu wzbudzasz aferę, na każdym wątku, który cie nie interesuje szukasz zaczepki. Jeśli skupiamy się na czynnikach środowiskowych jako potencjalnych źródłach SLA to teoretycznie oczyszczenie organizmu mogły chociaż spowolnić progresję. Eric tak zrobił i jemu się udało, więc chyba ma to sens również dla tych z XXI wieku?   

Pozdrawiam

RILU

#16
Dzień Dobry
Ostatnio ukazały się wanienki z wkładem detox ,który na stałe jest
wbudowany i nie potrzebne są żadne proszkowe środki detoxacyjne.
-koszt takiej wanienki 350 do 400 Euro.
Dlatego te wanienki z alegro są tanie i funkcjonują.
Produkt nowy wypiera produkt stary taka jest zasada rynku w niemczech.
Po za tym te nowe wanienki będą tanieć ...to samo dotyczy sprzętu
RTV ,tutaj rzadkością są już telewizory z kineskopem -półki zapełnione są
plazmami i lcd .Tutaj zmienia się to z niekiedy z dnia na dzień.
Także nie martwcie się ,że wanienki z alegro są bublami ,poprostu tak staniały
poprzez wprowadzanie nowych wanienek.
Zapomniałem jeszcze dodać ,że organizm posiada różne związki
jak miedź,potas,cynk,wapno,fosforany,sole itd ,które są potrzebne do
normalnego funkcjonowania organizmu człowieka o czym każdy wie .Natomiast
chce powiedzieć ,że przy detoxyzacji potrzebne są przerwy czasowe aby
organizm poprzez jedzenie posiłków mógł przyjąć potrzebną ilość tych
związków

Zdrowiejcie
RILU :)przepraszam Wiktorio ale chyba klikając wysłaliśmy równocześnie wiadomości i przerzucam Ciebie przed mój post
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

biba

Witam! Mam Tatę chorego na SLA. Pisałam na forum stowarzyszenia już kilkakrotnie i zawsze otrzymałam jakąś pomocną podpowiedź. Dzisiaj chciałam zapytać o plastry dla chorych z zanikiem mięśni. Nie mogę znaleźć nazwy w internecie. Podobno stosuje się je na kilka dni i mają pomóc w poruszaniu się. Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich ze stowarzyszenia. BB

Maria

#18
Przypuszczam, że o te plastry chodzi - Nazywa  K-Active Tape 5cmx5m  Dobre są produkcji japońskiej. Plastry zakłada przeszkolony rehabilitant.
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

anna01

W jaki sposób działanie plastrów poprawia kondycję chorego? Jak one działają?

Maria

#20
Rola plastrów polega na powstrzymaniu degradacji (wiotczeniu)niezarządzanych przez uszkodzone nerwy mięśni i wspomaga ich regenerację podczas ćwiczeń. Wspomagają pracę mięśni, redukują zmęczenie mięśni oraz zmniejszają wzmożone napięcie mięśni.

Plaster k-active tape można przyklejać na dowolne miejsce ciała, również na okolice twarzy

Istnieje sześć głównych technik aplikacji mięśniowa, więzadłowa, limfatyczna, powięziowa, korekcyjna i funkcjonalna. Różnią się od siebie sposobem przyklejenia ( pozycja, rodzaj rozciągnięcia taśmy, rozciągnięcie obszaru skóry, na który plaster jest aplikowany).w zależności od tych elementów można osiągać pożądany rezultat.

W początkowej fazie choroby (opadające stopy) miałam zakładane plastry na nogi (wzdłuż nerwu strzałkowego) i w połączeniu z rehabilitacją odczuwałam komfort w chodzeniu (palce ? pięta). Ćwiczenia w basenie, wanny wirowe i kąpiele wodne przyczyniały się do częstej wymiany plastrów. Po 3 dniach trzeba było zakładać nowe
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

anna01


lek.spec.

masaż wirowy wykonywany w specjalnym urządzeniu służy ułatwieniu w przedostawaniu się metabolitów z mięśni do naczyń limfatycznych i stymuluje ruch chłonki w naczyniach limfatycznych , nic poza tym nie jest potrzebne , jeżeli dodamy do tego związków na bazie detergentów wtedy woda ulegnie spienieniu i w postaci piany może wydostać się na zewnątrz urządzenia.

moni_kowalska

Mój tata się detoksykuje suplementacją i dietą. Owoce bardzo mocno detoksykują. Sok z selera naciowego oczyszcza jelita i watrobę z wirusów i bakterii.

Oprócz tego tata ma witaminę C, wrośniaka różnobarwnego, specjalną sól do moczenia nóg, Enterosgel i parę innych suplementów, które oczyszczają.

Czytałam historię Erica, coś w tym jest na pewno. Każda choroba ma swoją przyczynę - i jest to albo wirus (najczęściej), metale ciężkie, kiepskie żywienie lub niedożywienie witaminowe.


Trzeba szukać.

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 19 Wrzesień 2019, 23:29:56Oprócz tego tata ma witaminę C

Jak podawaną i w jakich dawkach?
Witaminę C - tak samo jak witaminę D3 - można przedawkować oraz nadmiar jest szkodliwy dla organizmu.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Cytat: Ogaruus w 20 Wrzesień 2019, 14:08:18Jak podawaną i w jakich dawkach?
Witaminę C - tak samo jak witaminę D3 - można przedawkować oraz nadmiar jest szkodliwy dla organizmu.

Witaminy C nie przedawkujesz, co najwyżej dostaniesz sraczki i wtedy będzie wiadomo, że to Twój limit :)

Witaminę D3 spokojnie można mieć na poziomie 300-400, wielu lekarzy zaleca taki poziom przy ciężkich schorzeniach. Tylko musi być z K2, samej nie wolno brać!!

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 21 Wrzesień 2019, 13:11:53Witaminy C nie przedawkujesz, co najwyżej dostaniesz sraczki i wtedy będzie wiadomo, że to Twój limit :)

Witaminę D3 spokojnie można mieć na poziomie 300-400, wielu lekarzy zaleca taki poziom przy ciężkich schorzeniach. Tylko musi być z K2, samej nie wolno brać!!

Skoro jest limit, to co jest ponad limitem? Przedawkowanie. To chyba logiczne.

Proszę wymienić kilku lekarzy z imienia i nazwiska, którzy zalecają witaminę D na poziomie 300-400 jednostek.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Proszę bardzo, np. Hubert Czerniak

Ogaruus

Hubert Cierniak nie ma ŻADNEJ PUBLIKACJI NAUKOWEJ.
Ma za to filmiki na youtube. Każdy może wrzucić swoje pseudonaukowe wywody na youtube.

Proszę zapoznać się z tym artykułem:
https://konkret24.tvn24.pl/nauka,111/leczenie-raka-witamina-c-i-rtec-w-szczepionkach-czyli-pseudonauka-na-uczelniach,896113.html

Pozostawiam forumowiczom decyzję w co chcą wierzyć.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Dla mnie nie są ważne publikacje naukowe, a sukcesy w leczeniu. Czerniak wyleczył wielu pacjentów z chorób rzekomo niewyleczalnych przez medycynę akademicką.

Ogaruus

Proszę zajrzeć do mojego wątku na górze tego działu:
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=9273.0

Cytat: Ogaruus w 25 Wrzesień 2018, 19:50:22Jeżeli faktycznie ktoś po tym wyzdrowiał to niech zrobi badanie EMG. Jeżeli wyjdzie, że nie ma żadnych zmian w badaniu EMG i wyjdzie "czyste" w porównaniu do badania na podstawie którego lekarze zdiagnozowali SLA to będzie to niepodważalny dowód, że terapia skutkuje wyleczeniem z SLA. Prywatne badanie EMG kosztuje ok. 500 zł, a chorych do wyleczenia jest 3 tysiące w samej Polsce, więc dla cudotwórcy - autora terapii leczącej SLA to byłby żaden koszt opłacić takie badanie.

Proszę w ten sposób udowodnić, że Pan Hubert Czerniak lub inny "lekarz" spowodował, że osoba chora na SLA wyzdrowiała, albo wstała z wózka. O takich osobach pisała Pani w swoim wątku w dziale "Moja historia":
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=9768.0
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Cytat: Ogaruus w 22 Wrzesień 2019, 21:37:03Proszę zajrzeć do mojego wątku na górze tego działu:
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=9273.0

Proszę w ten sposób udowodnić, że Pan Hubert Czerniak lub inny "lekarz" spowodował, że osoba chora na SLA wyzdrowiała, albo wstała z wózka. O takich osobach pisała Pani w swoim wątku w dziale "Moja historia":
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=9768.0

Jestem w kontakcie z panią, której tato leczy się na SLA u Czerniaka. Na pewno dam znać, ale na razie terapia idzie bardzo dobrze - choroba nie postępuje, a tata tej pani czuje się dobrze

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 22 Wrzesień 2019, 23:49:31Jestem w kontakcie z panią, której tato leczy się na SLA u Czerniaka. Na pewno dam znać, ale na razie terapia idzie bardzo dobrze - choroba nie postępuje, a tata tej pani czuje się dobrze

Jak mierzony jest postęp choroby? Słyszała Pani o skali ALSFRS-R? Od jakiego czasu choroba nie postępuje i czy jest to tylko subiektywne odczucie?

No właśnie - "leczy się u Czerniaka" - a nie "wyleczył się u Czerniaka".

Nie przedstawiła Pani ani jednego chorego na SLA z Polski wyleczonego przez polskich "lekarzy", a przecież pisała Pani, że Polacy wstawali z wózków po leczeniu medycyną niekonwencjonalną.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 11:42:54Jak mierzony jest postęp choroby? Słyszała Pani o skali ALSFRS-R? Od jakiego czasu choroba nie postępuje i czy jest to tylko subiektywne odczucie?

No właśnie - "leczy się u Czerniaka" - a nie "wyleczył się u Czerniaka".


Subiektywne odczucia też są bardzo ważne.
Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 11:42:54Nie przedstawiła Pani ani jednego chorego na SLA z Polski wyleczonego przez polskich "lekarzy", a przecież pisała Pani, że Polacy wstawali z wózków po leczeniu medycyną niekonwencjonalną.

Nie znam tych ludzi osobiście, ale np. zna takich zielarz, który im pomógł. Mogę podać do niego namiary.

Co do Czerniaka - wiem, że wyleczył ludzi z wielu różnych trudnych chorób, o SLA nic nie wiem bo jest to bardo rzadka choroba i każdy lekarz czy naturopata Ci powie, że miał bardzo rzadko z tym do czynienia. Nie mniej jednak Czerniak jest jednym z niewielu "konwencjonalnych" lekarzy, którzy podejmują się leczenia SLA i dają dużą nadzieję. A to już coś.

Polecam też kontakt z dr Talarem (ten od śpiączek) ponoć robi jakieś elektrostymulacje mięśniowe dla pacjentów SLA i to pomaga, bo znam osobiście przypadek SLA, gdzie facet miał problemy z mową i zabiegi u Talara bardzo pomogły.

Zdecydowanie więcej przypadków całkowitego wyleczenia SLA jest jednak w Stanach, o czym będą mówić na najbliższej konferencji poświęconej SLA w październiku.

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 24 Wrzesień 2019, 12:44:43Subiektywne odczucia też są bardzo ważne.
Subiektywne odczucia są ważne, ale czy słyszała Pani o efekcie placebo?

Cytat: moni_kowalska w 24 Wrzesień 2019, 12:44:43Nie znam tych ludzi osobiście, ale np. zna takich zielarz, który im pomógł. Mogę podać do niego namiary.
Zielarz robi sobie autoreklamę - to chyba oczywiste w tej profesji.

Cytat: moni_kowalska w 24 Wrzesień 2019, 12:44:43Co do Czerniaka - o SLA nic nie wiem bo jest to bardo rzadka choroba i każdy lekarz czy naturopata Ci powie, że miał bardzo rzadko z tym do czynienia. Nie mniej jednak Czerniak jest jednym z niewielu "konwencjonalnych" lekarzy, którzy podejmują się leczenia SLA i dają dużą nadzieję. A to już coś. 

Najpierw Pani pisze, że o SLA nic nie wie, a potem że podejmuje leczenie SLA. Nielogiczne.
Są w naszym kraju lekarze specjalizujący się w SLA, którzy mają potężną wiedzę o SLA jak prof. Magdalena Kozakiewicz Kuźma w Warszawie czy dr Monika Ostrowska w Krakowie.

Cytat: moni_kowalska w 24 Wrzesień 2019, 12:44:43Polecam też kontakt z dr Talarem (ten od śpiączek) ponoć robi jakieś elektrostymulacje mięśniowe dla pacjentów SLA i to pomaga, bo znam osobiście przypadek SLA, gdzie facet miał problemy z mową i zabiegi u Talara bardzo pomogły.

Mnie bardzo na problemy z mówieniem i jedzeniem pomogły regularne ćwiczenia logopedyczne. Mowa także zależy od wyspania i pory dnia - po obiedzie gorzej mówię, rano potrzebuję godzinki żeby się rozruszać.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

moni_kowalska

Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 13:20:04Subiektywne odczucia są ważne, ale czy słyszała Pani o efekcie placebo?
Jak dla mnie może być placebo, może być sracebo. Jeśli ja widzę, że mój tata w jednym tygodniu prawie już nie mówi, a jak mówi to nie potrafi wymówić "R", mówi niewyraźnie, nieskładnie, a w następnym mówi normalnie to dla mnie może być i placebo, ważne, że działa :D

Notabene, nie wiemy jeszcze jak bardzo duży wpływ na choroby ma psychika... ;)

Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 13:20:04Zielarz robi sobie autoreklamę - to chyba oczywiste w tej profesji.


Mam z nim dziś konsultację, poproszę go o możliwość porozmawiania z tymi pacjentami. Nie mniej jednak kilka osób korzysta z jego usług i są zadowoleni, bardzo im pomógł (inne choroby, m.in. Borelioza).



Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 13:20:04Najpierw Pani pisze, że o SLA nic nie wie, a potem że podejmuje leczenie SLA. Nielogiczne.



Napisałam tylko, że Czerniak podejmuje się leczenia SLA, w sensie WYLECZENIA. Moja znajoma z tatą się do niego zgłosiła i powiedział im, cytuję "Zamierzam wygrać tą walkę". Na efekty musimy poczekać, nie mniej jednak Czerniak znany jest z tego, że pomógł wielu osobom w wielu chorobach, bardzo ciężkich. Więc jeśli podjął się i powiedział, że widzi szansę, to możliwe, że wie co robi. O więcej trzeba już jego pytać. Ja się nie wybierałam bo leczenie u niego jest bardzo, bardzo drogie, poza tym chyba już nie przyjmuje nowych pacjentów, bo ma tak wielką kolejkę, że już nie ogarnia.



Cytat: Ogaruus w 24 Wrzesień 2019, 13:20:04Mnie bardzo na problemy z mówieniem i jedzeniem pomogły regularne ćwiczenia logopedyczne. Mowa także zależy od wyspania i pory dnia - po obiedzie gorzej mówię, rano potrzebuję godzinki żeby się rozruszać.

Super, generalnie sen jest bardzo ważny w każdej chorobie. Niestety mój tata lubi się gapić godzinami w laptop i grać w szachy. Nieraz siedzi do nocy, do 3-4 rano. Tłumaczę mu, że w jego sytuacji powinien się regularnie wysypiać i chodzić wcześnie spać, ale nie słucha. Potem rano widzę, jaki jest wymęczony i od razu jojczy, że się gorzej czuje. No cóż... Normalny, zdrowy człowiek będzie odczuwał cały dzień efekty niewyspania, a co dopiero taki osłabiony..


renatarey

Oczyszczanie z toksyn to podstawa - NAC ( N-acetyl-cysteina ) + Kwas alfa liponowy + Ostropest plamisty.

INZYNIER

Oczyszczanie z toksyn to podstawa - brawo! 
Chciałem napisać to samo, podstawą podstaw wszystkich ludzi którzy się zatrzymali był DETOX.
Są na niego różne sposoby leki : CLENBUTEROL tu trzeba rozważnie ma skutki uboczne, METFORMINA dla zbicia wagi, zioła i suplementy: BERBERYNA, KURKUMINA albo najdrastyczniejsza i najszybsza metoda wypieprzenia syfu GŁODÓWKA LECZNICZA
DETOX TO PODSTAWA nie zależnie od rodzaju często w przypadku suplementów jest wolniejszy, leków szybszy, głodówce najszybszy taka jest różnica według mnie, ale efekt jest ten sam.

DIETA:
Jaka by nie byłą pewnie jest lepsza od tej która stosujesz teraz, ja byłem na kilku i każda jest super wiec moim zdaniem najlepiej zmieniać co jakiś czas a jak miał bym polecić jedną super sensowną to niskowęglowodanową dietę  śeródziemnomorską z okazjonalnymi tylko wybranymi owocami.