Flavon

Zaczęty przez radziu, 13 Październik 2009, 19:07:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

radziu

Witam.
Czy korzystał ktoś z was kiedyś ze specyfiku Flavon ? Wiem że to kolejny produkt typu "Noni" itp. i podobnie drogi (bo najlepiej zarabia się na ludzkich nadziejach) ale tak samo zachwalany. Może macie jakieś własne doświadczenia z tym specyfikiem.

CytatFlavon to suplement diety o wysokiej zawartości antyoksydantów  obecnie jest zdefiniowanych w nim ok. 1210 aktywnych substancji, głównie flawonoidów pozyskanych z owoców i warzyw.
Flawonoidy należą do nielicznych substancji, które wiążą i usuwają z organizmu toksyczne związki chemiczne, jak np. ołów, kadm, rtęć, węglowodory aromatyczne. Wśród flawonoidów jedną z najlepiej przebadanych grup są polifenole, które w antyrodnikowym działaniu są aż 10 000 razy bardziej aktywne od znanej chyba każdemu witaminy E, znanej jako "witamina młodości".

(więcej info na google)

Pozdrawiam.



irena

Witam!

Stosowaliśmy Flawon chyba 3 m-ce suplement diety jak wiele innych ,jakichś znaczacych efektów nie widziałam,chociaż niektórzy twierdzą ,że ma cudowne działanie,mąż chory na SLA nie odczuł nic,u mnie zdrowej trochę poprawiła się przemiana materii,to tyle..mam znajomego który twierdzi ,że flawon dodaje mu sił witalnych i uodparnia