Stawki za opiekę w Waszym regionie

Zaczęty przez Słońce, 31 Grudzień 2012, 22:50:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Słońce

Poszukuję opiekunki/opiekuna dla męża stawki za 1h mają sporą rozbieżnoś a najchętniej opiekunki założylyby męzowi pampersa właczyły tv i siedzialy 8h. Rozpietosc cenowa w Wieliczce 8-13zł/h w MOPSie nawet 15zl/h - więcej jak na rynku:(, a u Was jak?
Pzdr Słońce

marek

Płace 7zł za godz.jednej opiekunce,drugiej 6.50zł.Ta druga pracuje od wczoraj,jeszcze wszystkiego nie umie,uczy się,bierze łatwiejsze godziny.+dostają na dojazd.
pozdrawiam

melassa

Przerabiałam już kilka opiekunek dla taty, rozpiętość cenowa jest, bywało, że płaciłam 14zł/h, obecnie płacę 10 zł/h i myślę, że niżej ze stawką tutaj w Gdańsku już nie zejdę.

Słońce

Marku za dojazd placisz jakas stałą kwote miesieczną jak rozumiem czyli za godzinke wyjdzie Ci wiecej. Ile godzin w tyg masz opiekunke?
Pzdr Słońce

marek

#4
 Kasia pracuje co drugi dzień 12 godz.,to co drugi dzień nie ma nas w domu 13 godz,wtedy jedna opiekunka tyle pracuje przy mamie+5 zł w ten dzień na paliwo,bo dojeżdża swoim autem z miejscowości obok.Na następny dzień Kasia ma wolne,to druga z opiekunek jest tylko 3 lub 4 godz rano i godzinkę wieczorem,Kasia resztę godzin pilnuje mamy,puki nie wrócę z pracy.Miesięcznie to tak wychodzi z 250 godz. pracy opiekunek.
:P zapomniałem;W niedzielę jestem w domu,opiekunka przychodzi tylko rano na 2 godz.i wieczorem na godzinę.
pozdrawiam
ps.rozumiecie coś z tego? :P

RILU

#5
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=5090.0
Ten temat bezpośrednio ma wpływ na finanse.
Co można zrobić aby było lepiej ?
Przede wszystkim poprawić sytuację finansową
opiekuna pielęgnującego chorego na SLA
Czy macie jakieś pomysły ?

"niczym jest głuchota ucha, gdy rozum słyszy. Jedyna prawdziwa i nieuleczalna głuchota, to głuchota rozumu."
Wiktor Hugo
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Słońce

Cos tam rozumię:)
ja narazie pracuje 3 dni w biurze a 2 dni zdalnie z domu, wtedy co jestem w pracy to opiekunka jest z męzem czyli  3 x 10h=30h tygodniowo ale nie wiem jeszcze jak dlugo w pracy będą mi na to pozwalac:(.Tak to nie mam nikogo innego do pomocy:( a nie uciagne finansowo 5x w tygodniu po 10h =50h tygodniowo czyli 200h/msc x9zł:( a gdzie oplaty , leki i rehabilitacja.
Pzdr Słońce