Elunia z Ostrołęki

Zaczęty przez elunia, 13 Czerwiec 2010, 19:31:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elunia

mam na imie ela jestem chora na sla od 5 lat,jestem calkiem lezaca,aby napisac posluguje sie komputerem, progremem.pisze glowa.nie mam polskich liter.zarejstrowalam sie 10 czerwca 2010 r,i z pelna niesmialoscia sie prezentuje,choroba zaczela od niewyraznej mowy,nastepnie zaczelam sie dusic przy piciu plynowo,w 2007 mialam przeprodzone badanie miesni na banacha stwierdzono sla,i tak moja choroba postepuje,o bocenej chwili mam pega i jestem na respiratorze metoda domowa, mam dzwonek na tylniej scianie lozka ,tuz przy lewej nodze i tym przywoluje.jestem pielegniarka,nie daje jak moge,pozdrawiam z calego serca wszystkich na forum,moze ktos do mnie napisze.

anna01

Elunia, witaj na forum! Bardzo się cieszę, że napisałaś!

przemek

KOCHANA ELU!!! WITAM SERDECZNIE! TWOJA OBECNOSC JEST DLA NAS BARDZO DUŻYM SZCZĘSCIEM :) NAPISZ JEŚLI MOŻESZ JAK SOBIE RADZISZ DUCHOWO. POZDRAWIAM GORĄCO!

teresa

Witaj na forum elunia :)
To dobrze, że zdecydowałaś się do nas dołączyć i napisać o swoim stanie zdrowia. Jesteś bardzo dobrym przykładem na to, że mimo zaawansowania choroby można się nie poddać i walczyć :)
Życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo dużo zdrowia, siły i wytrwałości.
pozdrawiam serdecznie
Teresa